اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Fishtronaut

دانلود کارتون Fishtronaut ، انیمیشن سریالی زیبا محصول سال 2009 هستش که در قالب 2 فصل منتشر شده است. هم اکنون 104 قسمت 12 دقیقه ای از این کارتون، در دسترس والدین قرار دارد.

انیمیشن ماهی فضایی درباره یه ماهی کوچولو هستش که داخل یه محفظه آب قرار داره. ماهی قصه ما میتونه پرواز کنه و حتی توی خشکی هم زندگی کنه. اون یه مامور مخفیه که توی خشکلی به همه جا سفر میکنه تا مردم اون منطقه، نحوه حفاظت از محیط زیست رو آموزش بده.

ماهی کوچولو در کارتون ماهی فضانورد ، از دوستان خودش یعنی مارینا و زیک، کمک میگیره تا بتونه معماها رو حل بکنه و جلوی از بین رفتن محیط زیست رو بگیره. کارتون آموزشی فوق العاده زیباییه، که به بچه ها اطلاعات خوبی رو در مورد محیط زیست میده.

 

دانلود کارتون Fishtronaut زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Fishtronaut نکات آموزنده زیادی رو برای بچه ها داره. بهشون کنجکاوی کردن و کار گروهی رو آموزش میده. بچه ها توی این انیمیشن میبینن که چجوری شخصیت‌ ها دارن سرنخ‌ ها رو برای حل معماها، پردازش میکنن. همین باعث میشه که قدرت تفکرش افزایش پیدا کنه.

همچنین شخصیت های کارتون ماهی فضایی در اولین تلاش معمولا به نتیجه نمیرسن و با همکاری و استفاده از ایده های همدیگه هست که میتونن مسائل رو حل کنن. در کنار این موارد، بچه ها با تنوع طبیعت آشنا میشن و نگرانی های زیست محیطی به بچه ها نشون داده میشه. همچنین بچه ها با خطراتی که برای حیوانات داره پیش میاد مثل خطر انقراض برخی از گونه های حیوانی، آشنا میشن.

مارینا و زیک در انیمیشن ماهی فضانورد همیشه در مورد دنیای اطرافشون کنجکاوی میکنن و مشتاق حل مشکلات هستن. همچنین وقتی اشتباهی رو مرتکب میشن، هرگز ناامید نمیشن و به تلاششون ادامه میدن. در عوضش اونها از این تجربیاتی که به دست میارن، برای تصمیم گیری آگاهانه تر در آینده استفاده میکنن.

 

تماشای آنلاین کارتون ماهی فضایی زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در این انیمیشن بچه ها با تصاویر، نام ها و ویژگی های حیوانات آشنا میشن. اینکه اونها چطوری غذا میخورن و چه چیزی اونهارو از گونه های مشابه، متمایز میکنه. اغلب سرنخ هایی که پیدا میکنن، حاوی اعداد و رنگ ها هستش که باعث افزایش مهارت های فرزندتون میشه.

کارتون Fishtronaut مناسب رده سنی 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 4 سال یا بالاتر هستش، توصیه میکنیم این کارتون زیبا رو براش پخش کنید. در کنارش میتونین کارتون The Creature Cases رو هم براش پخش کنید که از لحاظ موضوعی تقریبا شبیه هستن.

نظرات

مهدی رضایی
مهدی رضایی
درود بر شما
چرا کارتون هاتون زیر نویس انگلیسی ندارن
اگه زیرنویس انگلیسی باشن عالیه
2 زبانه شو

با سلام. زیرنویس در روند یادگیری تاثیر مثبتی نداره به همین دلیل کارتون ها بدون زیرنویس عرضه میشن.