اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Let's Go Luna

دانلود کارتون Let's Go Luna ، این کارتون محصول کشورهای کانادا و آمریکاست و ساختش در سال 2018 آغاز شد و تا اکنون ادامه پیدا کرده است. دلیل ادامه پیدا کردنش هم پرطرفدار بودنش بین بچه هاست ، چون همه بچه ها عاشق دیدنش هستن. کارتون لتس گو لونا در کشورهای مختلف مثل ایتالیا، پرتقال، اسپانیا، ترکیه و ... طرفداران زیادی داره و بچه های زیادی رو سرگرم میکنه و مسائل زیادی رو بهشون یاد میده. کارتون بزن بریم لونا تا الان که اواخر 2022 هستش در 2 فصل تولید شده که بترتیب شامل 38 و 26 قسمت هست و این 2 فصل 64 قسمتی تقریبا 26 ساعت به فرزند شما مسائل مختلفی رو بصورت غیر مستقیم آموزش خواهد داد و باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد. که از جمله این آموزش ها می توان به آموزش ساير فرهنگ‌ها اشاره کرد ، همچنین تجربيات جديد، مسافرت‌ها و معاشرت با افرادي که با ما متفاوت هستند که باعث میشه فرزندتون بتونه تفاوت ها رو تحمل کنه و به سایر فرهنگ ها با مهربانی و دوستی ، احترام بذاره.

 

دانلود کارتون Let's Go Luna زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Let's Go Luna در یه دنیایی جادویی اتفاق میافته که پر از حیوانات و اشیاهای انسان نما هست و داستان حول محور سه شخصیت لیو، اندی و پروانه میگرده. در هر قسمت لونا که ماه زیبای دنیای اوناست ، تصمیم میگیره بیاد زمین و به اونا مسائل مختلف رو یاد بده. مسائلی مثل غذا ها، موسیقی، دنیای اطراف و کلی چیز های دیگه. توی این کارتون بچه ها یاد میگیرن که چجوری متناسب با آب و هوای مختلف ، لباس بپوشن و همینطور تفاوت بین ساختمان ها در کشورهای مختلف رو یاد میگیرن. بدلیل اینکه داستان انیمیشن بزن بریم لونا بر اساس آموزش شخصیت اصلی به سایر شخصیت ها است میتونه برای آموزش غیر مستقیم کاملا مورد استفاده قرار بگیره. فرزند عزیزتون با تماشای انیمیشن Let's Go Luna علاوه بر اینکه زبان انگلیسی رو بصورت غیر مستقیم یاد خواهد گرفت بلکه مسائل مختلف اطرافش رو هم بهتر خواهد شناخت و این موضوع باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد. علاوه بر این با غذاهای سنتی کشورهای مختلف آشنا میشه و شعرهای محلی اونها رو میشنوه.

 

تماشای آنلاین کارتون Let's Go Luna زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Let's Go Luna مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این سنین هست. پس اگه فرزندتون کمتر از 4 سالشه ، کارتون های دیگه ای مثل کارتون Firebuds رو در نظر بگیرین که اونم میتونه برای بچه ها خیلی آموزنده باشه. در آخر هم مثل همیشه اگه سوالی داشتین حتما مطرح کنین و سعی کنین به نکاتی که در پست ها و بویژه در مقاله ها بهشون اشاره میکنیم حتما دقت ویژه ای داشته باشین. چرا که کلید پرورش کودک دوزبانه رو توی این مقالات میتونین پیدا کنین.