اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Eureka

دانلود کارتون Eureka ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2022 تا 2023 است و میتونه بار آموزشی خیلی خوبی هم از لحاظ آموزش زبان انگلیسی و هم آموزش مسائل علمی مختلف برای فرزندتون داشته باشه.

این کارتون رو بچه ها با عنوان فارسی انیمیشن یوریکا میشناسن و عاشق اون هستن.

کارتون یوریکا در طول پخش خودش در 1 فصل منتشر شد، که جمعا شامل 30 قسمت مختلف و آموزشی میشه و برای کودک میتونه خیلی مفید باشه.

هر قسمت از کارتون یوریکا! در حدود 23 دقیقه است که جمعا در مسیر پرورش کودک 2 زبانه میتونه فرزند شما رو در حدود 11 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Eureka! زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Eureka درباره دختری جوان است که بسیار کنجکاوه و عاشق اختراع کردن چیزهای جدیدی هست که کار رو راحت تر کنه.

یوریکا امیدواره که اختراعات اون بتونن دنیا رو به جایی راحت تر برای زندگی تبدیل کنن و مردم بتونن با اختراعات اون، کارهاشون رو انجام بدن.

در هر قسمت، شخصیت های داستان با مشکلی مواجه میشن که یوریکا با ساخت چیز جدیدی به حل اون کمک میکنه.

فرزند شما با تماشای این اختراعات میتونه با بزرگ تر شدن و مواجه شدن با مشکلات مشابه ، بخوبی طرز حل اونها رو هم یاد بگیره.

 

تماشای آنلاین کارتون یوریکا زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Eureka! به کودک روش های مختلف تفکر و نگاه به مسائل رو یاد میده تا کودک بتونه به مسائل با زاویه های مختلف نگاه کنه و براشون راه حل پیدا کنه.

همچنین انیمیشن یوریکا به کودک یاد میده که هیچ ایده ای بد نیست. پس اگر ایده ای درباره انجام کاری داری، انجامش بده و ازش یاد بگیر و توسعه اش بده.

انیمیشن Eureka مخصوص کودکان 7 سال به بالا تولید شده ، که هنگام تهیه اون حتما به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

علاوه بر این اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده ، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه کارتون Blues Clues & You رو هم تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

در ضمن اگر در هر لحظه از آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم احساس کردین سوالی دارین ، میتونین از کارشناسان دو زبانه شو بپرسین تا راهنماییتون کنن.

نظرات

امیر na
امیر na
دانلود رو خیلی سخت و پیچیده کردین.
2 زبانه شو

با سلام. لطفا آموزش رو مطالعه کنین و طبق اون پیش برین، در این صورت میتونین در چند ثانیه مثل هزاران کاربر ما کل فصل یه کارتون رو دانلود کنین. اگر سوال یا مشکلی هم داشتین یا تیکت بزنین و یا با شماره 09395955703 تماس بگیرین.