اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • بخش 1
  • بخش 2
  • بخش 3
  • بخش 4

دانلود کارتون English Singsing

دانلود کارتون English Singsing ، سريالیه که از یوتوب به صورت رسمی منتشر میشه و محتوای آموزشیو برای زبان آموزان کوچولو به انگلیسی ارائه می ده‌.

کارتون انگلیش سینگ‌ سینگ شامل ویدئوهای متحرک با آهنگ ها و محتوای آموزشی، که برای آموزش واژگان انگلیسی، گرامر و مهارت های اولیه زبان طراحی شده.

 

دانلود کارتون English Singsing زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

این کانال به خاطر انیمیشن های جذاب و بصری جذابی که داره، توجه بچه‌ها رو به خودش جلب کرده. محتوا به شیوه ای سرگرم کننده و تعاملی با استفاده از آهنگ های جذاب، تصاویر رنگارنگ و الگوهای تکراری، برای تقویت یادگیری زبان ارائه شده.

انیمیشن English Singsing روی موضوعات مختلفی مثل اعداد، رنگ ها، حیوانات، کارهای روزمره و مکالمات اولیه تمرکز کرده. ویدئوها اغلب شامل اشعار روی صفحه‌ان، که اینطوری می‌تونن با هم آواز بخونن و تلفظ رو تمرین کنن.

محتوای انیمیشن انگلیش سینگ‌ سینگ به گونه ای طراحی شده که یادگیری زبان انگليسی رو لذت بخش و قابل دسترس کنه و تجربه یادگیری مثبتی برای زبان آموزان کوچولو ایجاد کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون انگلیش سینگ‌ سینگ در وب سایت دوزبانه شو

کارتون English Singsing بخاطر داشتن محتوای سرگرم کننده و آموزشی بین والدین، معلمان و زبان آموزان انگلیسی در سراسر دنیا  محبوبیت پیدا کرده. این کانال طیف گسترده ای از ویدئوها رو داره، که به سطوح مختلف یادگیری زبان پاسخ میده و منبع ارزشمندی برای بچه‌هاست. چون با دیدنش می‌تونن مهارت های زبان انگلیسی رو به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب توسعه بدن.

کارتون انگلیش سینگ سینگ مناسب کودکان 2 سال به بالاست و میتونه انتخاب خوبی برای فرزندتون جهت پرورش کودک دوزبانه باشه. همچنين میتونین کارتون CoComelon Lane رو در کنار این کارتون برای فرزندتون پخش کنید.