اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Earth to Luna

دانلود کارتون Earth To Luna ، این کارتون که نام فارسیش کارتون دنیای لونا هست و بچه ها با این اسم میشناسنش ، درواقع مرتبط با سری های دیگه با اسم لونا میشه. این کارتون اولین بار در سال 2014 به روی آنتن رفت و مورد استقبال کودکان زیادی قرار گرفت و دلیل این استقبال هم ، آموزش چند محوره این کارتون است. همین آموزش چند محوره کارتون لونا باعث شد تا در سال 2016 ، نامزد جایزه کارتون آموزشی مناسب کودکان مهدکودکی بشه. کارتون Earth To Luna با داشتن محتوای قوی هم به کودکان لغات و جملات مختلف انگلیسی رو بصورت غیرمستقیم آموزش میده ، و هم با گذشت زمان و قرار گرفتن کودک در معرض این جملات ، خواهد توانست اونا رو در شرایط مناسب و بدون هیچ لهجه ای ، انگلیسی رو صحبت کنه.

 

دانلود کارتون Earth to Luna زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین انیمیشن Earth To Luna علاوه بر توانایی آموزش زبان انگلیسی ، در آموزش علوم و مسائل مختلف به کودک هم خوب عمل میکنه ، و به کودکان 4 سال به بالا مسائل مفیدی مثل رنگ ها، ترکیب اونا با هم و انعکاس نور که باعث چشمک زدن ستاره ها میشه و کلی مسائل علمی دیگه که کاملا به زبان ساده ، برای یک کودک 4 ساله تهیه شده است ، تا تنها با نگاه کردن و بدون کمک یا توضیح اضافه ، این مسائل رو درک کنه که برای کودک بسیار مفید خواهد بود و باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد. انیمیشن دنیای لونا تاکنون در 6 فصل ساخته شده است که کلا شامل 156 قسمت میشه. هر قسمت از اون حدود 15 دقیقه است و قراره در مسیر پرورش کودک دوزبانه شما رو همراهی کنه و کودک شما رو حدود 39 ساعت در معرض زبان انگلیسی و مسائل آموزنده علمی قرار خواهد داد.

 

تماشای آنلاین کارتون Earth to Luna زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Earth To Luna ماجراجویی های دختر بچه ای بنام لونا رو به تصویر میکشه که عاشق یادگیری هست و از علوم خیلی خوشش میاد. در طول این ماجراجویی ها ، برادر لونا و حیوون خونگیش هم همراهیش میکنن و البته فرزند شما هم قراره در این ماجراجویی ها همراه لونا باشه ، تا با مسائل مختلف علوم آشنا بشه و لغات و جملات انگلیسی رو هم بصورت غیر مستقیم بیآموزه. کارتون Earth To Luna مناسب سنین 4 سال به بالا است. پس اگه فرزندتون 4 سالش شده حتما توصیه میکنیم این کارتون رو براش تهیه کنین و در کنارش سعی کنین کارتون Ada Twist, Scientist رو هم تهیه و براش پخش کنین. نکات آموزشی که در طول پست ها بهشون اشاره میکنیم رو هم حتما در نظر بگیرین. پیج ما رو در اینستاگرام دنبال کنین ، چون اونجا مقالات و نکات آموزشی زیادی رو میزاریم که در پرورش کودک چند زبانه کمک حالتون خواهد بود. در صورت داشتن هرگونه سوال ، با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.