اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Ada Twist Scientist

دانلود کارتون Ada Twist Scientist ، این انیمیشن که محصول سال 2021 کشور آمریکاست و بچه ها اونو با اسم کارتون ایدا تویست دانشمند میشناسن. این کارتون بر اساس کتابی با همین عنوان تولید شده و از شبکه نتفلیکس پخش شده است. کارتون آیدا تویست دانشمند تاکنون در 3 فصل تولید شده است که هر فصل از اون بترتیب 6، 6 و 8 قسمت دارد. هر قسمت جهت آموزش بهتر به کودکان به 2 بخش تقسیم شده و مدت پخش هر قسمت در حدود 26 دقیقه است. کارتون Ada Twist, Scientist جمعا شامل 20 قسمت است و قراره فرزندتون رو بمدت 9 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Ada Twist Scientist زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Ada Twist Scientist درباره دختری 8 ساله بنام آیدا تویست هست که یه دانشمنده و سعی میکنه به مردم با آزمایشات علمی و کشفیاتی که داره کمک کنه. ایدا تویست خیلی کنجکاوه و سعی میکنه همه چیز رو یاد بگیره. در طول کارتون آیدا توئیست دانشمند شخصیت اصلی ایدا کارهای علمی زیادی انجام میده و با کنجکاویش سعی میکنه همه چیز رو یاد بگیره. در هر قسمت ایدا به یه ماجراجویی میپردازه و کنجکاویش در یک مورد گل میکنه ، که میره تا یادش بگیره و فرزند شما رو در این کنجکاوی و آموزش همراه میکنه. فرزند شما با تماشای کارتون Ada Twist, Scientist علاوه بر اینکه با لغات و جملات پایه ای انگلیسی آشنا خواهد شد ، بلکه علوم رو هم بصورت کلی یاد خواهد گرفت ، که این مورد در طولانی مدت کمک شایانی بهش خواهد کرد.

 

تماشای آنلاین کارتون Ada Twist Scientist زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

طبق نظرات والدین ، کارتون ایدا توییست دانشمند بار آموزشی دوچندان داره ، چون هم فرزندشون تونسته لغات و جملات انگلیسی رو از این کارتون به راحتی یاد بگیره و هم تونسته مفاهیم پایه علوم رو بصورت ساده آموزش ببینه ، که باعث شده از همسن های خودش جلو بیوفته. همچنین شخصیت اصلی با کمک هایی که به بقیه میکنه و احساس دوستی و صمیمیتی که داره ، الگوی مناسبی هم برای کودک شماست. کارتون Ada Twist Scientist مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده ، که توصیه اکید ما اینه که حتما این کارتون رو برای فرزندتون تهیه کنین ، چون علاوه بر بار آموزشی زیادی که داره ، میتونه باعث رشد و پرورش استعداد فرزندتون بشه. در صورتی که این کارتون رو پخش کردین ، حتما کارتون The magic school bus rides again رو هم تهیه کنین ، چرا که از این کارتون هم استقبال خواهد کرد و در نتیجه در مسیر پرورش کودک دو زبانه موفق خواهید شد.