اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • Specials

دانلود کارتون The Magic School Bus Rides Again

دانلود کارتون The magic school bus rides again ، این کارتون در ایران با عنوان قدیمی کارتون سفرهای علمی شناخته میشه. سری جدید این کارتون مهیج و آموزنده است که محصول کشور آمریکا و کاناداست و در سال 2017 تا 2020 ساخته و پخش شد. اگه مایلید سری قدیمی این کارتون با اسم کارتون The Magic School Bus رو هم داشته باشین داخل سایت موجود هست که میتونین براحتی برای فرزند دلبندتون تهیه کنین. کارتون اتوبوس مدرسه جادویی توسط نتفلیکس توسعه پیدا کرده ، که با تهیه کردن اون میتونین با یه تیر 2 نشون بزنین. باهامون همراه باشین تا توضیح بدیم که چرا...؟ کارتون اتوبوس جادویی مدرسه در طی 4 سال پخشش در 2 فصل 13 قسمتی ساخته شد ، که جمعا 26 قسمت داره و 3 قسمت ویژه هم براش تولید شده. هر قسمت از این کارتون هم 25 دقیقه است که در مجموع 12 ساعت آموزش و سرگرمی رو برای کودکان فراهم خواهد کرد.

 

دانلود کارتون The Magic School Bus Rides Again زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The magic school bus rides again که تقریبا میشه گفت برگرفته و ادامه سری قدیمی تر همین کارتون با اسم کارتون سفرهای علمی هست ، باز هم در مورد دکتر فریزل هست که حالا شده پروفسور فریزل و دیگه بازنشسته شده. حالا اون خواهر جوونترش رو استخدام میکنه تا به کلاس و بچه ها درس بده و ماجراجویی های اونو ادامه بده. پس کلید اتوبوس جادویی رو به خواهرش میده. با این کار ماجراجویی های خواهر پروفسور فریزل با بچه ها شروع میشه. اونا به سرزمین های ناشناخته میرن، موجودات جدیدی رو میبینن، در زمان سفر میکنن و اکتشافات علمی میکنن و کلی مسائل علمی مختلف دنیا رو یاد میگیرن. بخاطر همینه که میگیم با تهیه انیمیشن اتوبوس جادویی مدرسه میتونین با یه تیر دو نشون بزنین. این کارتون هم میتونه بهتون کمک کنه تا بتونین در پرورش کودک دوزبانه موفق باشین و فرزندتون بتونه زبان انگلیسی رو یاد بگیره. هم فرزندتون با دیدن اکتشافات علمی مختلف، مسائل اطرافش رو بهتر درک خواهد کرد و اونا رو خواهد شناخت و در نهایت با استعداد تر و باهوش تر از همیشه خواهد شد.

 

تماشای آنلاین کارتون The Magic School Bus Rides Again زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

نکته مهم در تهیه و پخش کارتون The magic school bus rides again اینه که این کارتون مخصوص کودکان سنین 5 سال تولید شده. پس اگه فرزندتون 5 سال رو رد کرده مشکلی نداره و میتونین این کارتون رو براش تهیه کنین. ولی اگه به این سن نرسیده اول از کارتون های دیگه سایت شروع کنین تا نتیجه بهتری بگیرین. به عنوان مثال سری قدیمی این کارتون با اسم کارتون The Magic School Bus برای کودکان 4 سال به بالا مناسبه که میتونین اول اونو تهیه و پخش کنین.