اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
8
8 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • فصل 8

دانلود کارتون Dragons The Nine Realms

دانلود کارتون Dragons: The Nine Realms ، این انیمیشن که بچه ها اونو با اسم انیمیشن اژدهایان: نه قلمرو میشناسن، محصول سال 2021 کشور آمریکاست.

کارتون اژدهایان 9 قلمرو تاکنون در 7 فصل مختلف تولید شده است که جمعا شامل 46 قسمت متفاوت و جذابه، که فرزند شما رو قراره در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

هر قسمت از انیمیشن Dragons: The Nine Realms در حدود 23 دقیقه است، که کودک رو 17 ساعت در معرض زبان قرار میده و در تقویت مکالمه کودک بسیار مفید خواهد بود.

داستان کارتون اژدهایان نه قلمرو در دنیای مدرن امروزی اتفاق میافته و اتفاقات اون دقیقا 1300 سال پس از داستان کارتون How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019) رخ میده.

 

دانلود کارتون Dragons The Nine Realms زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Dragons The Nine Realms درباره بچه هایی است که توسط والدینشون به محل برخورد یه ستاره دنباله دار آورده شده اند. اما در این مکان کشف میکنن که اژدها ها برای سال ها در اونجا مخفی شدن تا از جهان بیرون در امان بمونن، ولی با افشای محل اختفاشون ...

کارتون Dragons The Nine Realms پیام های مثبت زیادی رو به کودک میرسونه. به کودک شجاعت رو یاد میده و نشون میده که دوستی و کار تیمی چقدر مهم هست.

شخصیت های کارتون اژدهایان نه قلمرو میتونن الگوی خوبی برای کودک باشن، چرا که دوستی و وفاداری رو بخوبی به تصویر میکشن و همیشه سعی دارن کار درست رو انجام بدن.

همچنین کارتون Dragons: The Nine Realms به خوبی عواقب کارهای نادرست رو نشون میده، تا کودک متوجه بشه وقتی به حرف های بزرگترش گوش نکنه و یا کار نادرستی رو انجام بده، حتما عواقبی هست که باید منتظرش باشه و اونا رو قبول کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Dragons The Nine Realms زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

پیشنهاد وبسایت 2 زبانه شو به شما والدین عزیز اینه که سعی کنین کارتون اژدهایان رو همراه با فرزندتون تماشا کنین تا هم لذت تماشا کردن برای فرزندتون دوچندان بشه و هم آموزش زبان انگلیسی به کودک با بازدهی بالا انجام بشه.

کارتون Dragons: The Nine Realms مخصوص کودکان 8 سال به بالا تولید شده و شاید برخی سکانس ها برای کودک کمی (خیلی کم) ترسناک بنظر برسه، به همین دلیله که میگیم بهتره همراه کودک تماشا کنین.

در صورتی که فرزندتون از کارتون اژدهایان 9 قلمرو خوشش اومده، حتما کارتون Brave رو هم براش تهیه کنین، تا از اونم لذت ببره و در مسیر پرورش کودک دوزبانه بتونین موفق عمل کنین.

اگر در هر زمانی حس کردین نیاز به راهنمایی و یا کمک مشاورین ما دارین، حتما از پخش پشتیبانی بهشون پیام بدین. ما رو هم در این مسیر آموزش زبان انگلیسی به کودک خودتون شریک بدونین.