اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
11
11 سال به بالا

دانلود کارتون Brave 2012

دانلود کارتون Brave 2012 ، این کارتون که بچه ها اون رو با نام های کارتون شجاع و کارتون دلیر میشناسن، یک انیمیشن سینمایی است که در سال 2012 منتشر شده و مناسب سنین 8 سال به بالاست.

کارتون Brave در بین بچه ها بسیار محبوبه چون یه فیلم پرنسس و مادری هستش. کارتون شجاع برای دریافت جوایز زیادی نامزد شده که از بین اونایی که برنده شده میشه به بهترین انیمیشن سال، گولدن گلوب، بهترین صداگذاری و میکس و بهترین متن موسیقی اشاره کرد.

داستان کارتون دلیر درباره پرنسسی بنام مریدا هست که از سنت دیرینه قلمرو خودش سرپیچی میکنه و باعث میشه کل قلمرو به هم بریزه. حالا مریدا باید یه راه چاره پیدا کنه تا قلمرو رو از این آشفتگی نجات بده. 

طبق نظرات والدین و کودکانی که این کارتون رو تماشا کردن، میشه گفت کارتون Brave 2012 از جهت ارائه پیام های مثبت و الگو بودن، خوب عمل کرده چرا که والدین از یادگیری این پیام های مثبت توسط فرزاندانشون ابراز رضایت کردن.

دانلود کارتون Brave 2012 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Brave علاوه بر اینکه تونسته در ارائه پیام های مثبت خوب عمل کنه، در آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم هم میتونه عملکرد مثبتی داشته باشه. چرا که لغات و جملات بکار رفته در شرایط مختلف میتونن بسیار آموزنده باشن برای بچه ها.

هنگام تهیه انیمیشن دلیر به چند نکته توجه داشته باشین که در کارتون سکانس هایی از یک خرس وحشی است که بخاطر سرپیچی مریدا از سنت ها، مادرش تبدیل به خرس شده که میتونه برای کودکان کمی ترسناک باشه. پس حتما سعی کنین فرزندتون بالای 8 سال داشته باشه و حتما سعی کنین کارتون رو با فرزندتون تماشا کنین که نتیجه بهتری بگیرین.

نکته دیگه هم اینکه انیمیشن Brave 2012 و سایر انیمیشن های سینمایی ، بهتره که برای آموزش موقت استفاده بشن و برای آموزش طولانی مدت با بازدهی بالاتر حتما سعی کنین از کارتون های سریالی مثل کارتون Stella and Sam استفاده کنین که در مسیر پرورش کودک 2 زبانه موفق تر باشین. چرا که کارتون های سریالی برای آموزش طولانی مدت خیلی خوبن و کارتون های سینمایی برای تغییر موضوع و درگیر کردن کودک در یک موضوع دیگه مهمه ، تا ذهن ناخودآگاه کودک در پشت صحنه لغات کارتون های سریالی رو بخاطر بسپاره و با جدیدها مقایسه کنه.

نظرات

علیرضا کمالی
علیرضا کمالی
این انیمیشن خیلی قشنگه
2 زبانه شو

ممنون از این که با ما همراهید