رده سنی
8
8 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • فصل 8

دانلود کارتون Dragons: Riders of Berk

دانلود کارتون Dragons: Riders of Berk ، یا همون کارتون اژدها سواران برک محصول سال ۲۰۱۲ و مناسب بچه‌ های ۸ سال به بالا هست. 

این سریال که برگرفته از فیلم‌هاش به همین اسم هست، دوستی و رابطه قوی بین شخصیت‌ ها رو الگوی خودش داره. از مضامین مهم سریال میشه به استقامت و صداقت اشاره کرد.

انیمیشن اژدها سواران برک درواقع ادامه داستان هیکاپ و وایکینگ‌ های جزیره برک هست، جایی که به تازگی بعد از وجود اژدها، داره به آرامش می‌رسه. چهره روستا و زندگی آدماش هم به همین منظور داره عوض میشه. 

توی این سریال، اژدها و وایکینگ‌ ها باهم در تعامل هستن و به همدیگه کمک و با هم بازی میکنن. وظیفه تربیت کردن اژدها هم می‌رسه به هیکاپ و دوستانش استرید، فیشلگ، راف‌نات و تاف‌نات و اسنات‌لوت. 

اما چیزی که اونها ازش بی خبر بودن اینه که بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کنن، اژدها وجود داره و تربیت کردن همه‌ اشون خیلی طول میکشه. درسته که صلح برقراره، اما چیز‌های دیگه‌ای هم هست که اونها رو به خطر میندازه و فقط با همکاری و تلاش هر دو گروهه، که این صلح پایدار میمونه.

 

دانلود کارتون Dragons: Riders of Berk زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Dragons: Riders of Berk پیام‌ های مثبت زیادی در مورد رابطه قوی داشتن با خانواده و دوستان وجود داره. شخصیت‌ ها هم برای ادامه دادن، از کار و تلاش گروهی انرژی و قدرت می‌گیرن. 

بچه‌ ها توی این سریال، قهرمان اصلی داستان هستن، داستان نشون میده که چطور اونها شهامت این رو دارن که خارج از چهارچوب فکر کنن و یه مکان آرامش بخشی رو به وجود بیارن.

شخصیت‌ های سریال اژدها سواران برک می‌تونن الگوهای مناسب برای بچه‌ ها باشن. هیکاپ و دوستانش به کودکان یاد میدن که شهامت می‌تونه شکل‌ های مختلفی داشته باشه و قهرمانان رو توی مکان‌ های عجیبی میشه پیدا کرد. 

همچنین اونها نسبت به اژدهایان، دلسوزن. رابطه قوی بین انسان و حیوان رو توی سریال داریم. همینطور استرید الگوی مناسبی برای دختر کوچولوهاست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اژدها سواران برک در وب سایت دوزبانه شو

در رابطه با خشونت و یا صحنه‌ های حساس توی کارتون اژدها سواران برک باید گفت که بعضی از اژدهایان شاید موقع بیرون دادن آتیش یا نشون دادن دندون‌ هاشون، چهره ترسناکی داشته باشن. اما اون دسته از اژدهایانی که شخصیت‌ اصلی فیلم هستن، با انسان‌ ها دوستن و کاری بهشون ندارن. 

شاید توی صحنه‌ هایی، جون شخصیت‌ ها به خطر بیفته و بیننده رو نگران کنه، اما معمولا همه چیز در آخر به خوبی تموم میشه. همینطور بین دو شخصیت هیکاپ و استرید علاقه‌ای شکل میگیره و در تلاشن که اینو به هم نشون بدن.

انیمیشن Dragons Riders of Berk مناسب کودکان بالای 8 ساله، پس به رده سنی این کارتون حتما توجه کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم از کارتون Dragons: Rescue Riders در کنار این کارتون استفاده کنید.