رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Dot.

دانلود کارتون Dot. ، یک انیمیشن سریالی است که بچه کوچولوها اون رو با اسم انیمیشن دات هم میشناسن. این انیمیشن از سال 2016 تا 2018 در حال پخش بوده و محصول کشور های کانادا و آمریکاست.

این کارتون در طول پخش خودش در 2 فصل جدا منتشر شد، که جمعا شامل 78 قسمت متنوع و آموزشی میشه، و بچه ها رو بخوبی سرگرم میکنه.

کارتون دات میتونه در پرورش کودک 2 زبانه، فرزند شما رو در حدود 14 ساعت در معرض مستقیم زبان قرار بده تا غیرمستقیم زبان رو یاد بگیره.

داستان کارتون Dot. درباره یه دختر بچه بامزه 8 ساله است که بسیار شجاع هستش و از هیچ چیزی نمیترسه و این نقطه قوت اونه.

شخصیت اصلی داستانمون در هر قسمت یه ماجراجویی مختلف انجام میده، که درباره حل مسئله است و با کمک دوستانش، این مسائل رو یکی پس از دیگری حل میکنه.

 

دانلود کارتون Dot. زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان این کارتون برای کودک سرتاسر شادی و لذته، به همین دلیل بچه ها عاشق تماشا کردنش میشن و حتی موقع تکرار کارتون هم ازش استقبال میکنن.

کارتون دات. میتونه علاوه بر اینکه به شما در پرورش کودک دوزبانه کمک کنه، میتونه به کودک شما مسائل مختلفی رو هم آموزش بده که باعث رشد و پرورش استعداد کودک میشه.

این کارتون به کودک نشون میده چطور از تکنولوژی در جهت آموزش و پیشبرد اهدافش استفاده بهینه کنه و کودک رو با انواع تکنولوژی های بروز دنیا آشنا میکنه.

همچنین این کارتون مسائلی از علوم و زیست رو به کودک آموزش میده و کودک رو با طبیعت آشنا میکنه تا درک درستی از این مفاهیم داشته باشه.

علاوه بر این فرزند شما قراره با تماشای این کارتون با مفاهیم ساده درباره رباتیک هم آشنا بشه.

شخصیت اصلی انیمیشن دات. بسیار کنجکاوه و دنبال چیزهای جدید میره و به این صورت موضوعات جدیدی رو یاد میگیره و در ادامه فرزند شما هم با این موضوعات آشنا میشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Dot. زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین دوستی و روابط دوستانه در این کارتون بسیار مورد تاکیده و موضوع رابطه با پدر و مادر، از همه مهم تر به نمایش گذاشته میشه تا کودک ارزش پدر و مادرش رو بدونه و در همه کارهاش از اونها مشورت بگیره.

شخصیت اصلی کارتون بسیار با اعتماد بنفسه، خلاقه و پشتکار زیادی داره. این ویژگی های مثبت رو فرزند شما قراره ببینه و بنابراین میتونه الگوی آموزش رفتاری خوبی برای کودک باشه.

کارتون Dot. مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه کارتون Topsy and Tim رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

کارشناسان ما همواره آنلاین هستن تا پاسخگوی سوالات شما والدین عزیز باشن. پس در هر زمان احساس کردین سوالی دارین حتما مطرح کنین.