اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Topsy and Tim

دانلود کارتون Topsy and Tim ، کارتون تاپسی و تیم از کتاب کودکان درباره دوقلوها و ماجراجویی هایشان است. این کتاب را جین آدامسون و گرت آدامسون آن را نوشته اند که کتاب ها محصول سال 1960 هستند. 

که بدلیل محبوبیت شان در سال 2003 در نسخه های جدید منتشر کردند و از روی آنها کارتون تاپسی و تیم در سال 2013 در 3 فصل ساختند. در سال 2015 خاتمه یافت ، و همچنین توانست در سال 2016 برنده جایزه بهترین برنامه برای کودکان 5 سال به بالا شود. 

کارتون تاپسی اند تیم ماجراهای خواهر و برادری دو قلو را به تصویر میکشد که در هر قسمت از برنامه ماجراجویی جدیدی دارند. در این کارتون شاهد ماجراجویی هایی نظیر نقل مکان به خانه جدید، رفتن به مدرسه، صحبت کردن با دانش آموزان و پیدا کردن دوستان جدید خواهید بود. 

در کارتون توپسی و تیم در واقع دنیای واقعی کودکان و جهانی که در آن زندگی میکنند را با طرز فکر کودکانه به تصویر میکشد. با این کار کودکان را بیشتر جذب خود میکند و مفاهیم آموزشی را بخوبی و بصورت غیر مستقیم به کودکان میاموزد.  

 

دانلود کارتون Topsy and Tim زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Topsy and Tim بار آموزشی فراوانی برای کودکان داشته چه از لحاظ آموزش زبان و چه مفاهیم دیگر. صحبت ها و مکالمه های بین تاپسی و تیم مشابه کارتون چارلي و لولا و همچنین کارتون پپا پیگ است. 

اما با این تفاوت که در دنیایی واقعی اتفاق می افتد. فرزند شما این کلمات و جملات را در شرایط مخصوص خود خواهد شنید. که این امر باعث خواهد شد بداند که این کلمه با این لحن در چه شرایطی بکار میرود. علاوه بر این فرزندتون مفهوم جمله و کلمه را یاد میگیرد که در طولانی مدت تاثیر بسزایی در حرف زدن او خواهد داشت. 

انیمیشن تاپسی هدف آموزشی دیگری را نیز دنبال میکند که آن آموزش مهارت های زندگی به کودکان و تقویت رابطه بین خواهر و برادر است. فرزند شما با تماشای تاپسی و تیم در دنیای واقعی و رفتار آنها با بقیه و کارهایشان یاد خواهد گرفت که چگونه با دیگران تعامل برقرار کند. 

با تماشای این دو خواهر و برادر یاد خواهد گرفت که چگونه با برادر یا خواهر خود مهربان باشد. همچنین چگونه با او وقت بگذراند و کارهایشان را با هم انجام دهند و این باعث قویتر شدن رابطه خواهر و برادری خواهد شد.  

 

تماشای آنلاین کارتون تاپسی و تیم زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Topsy and Tim مخصوص کودکان 5 سال به بالا است که در تهیه این کارتون حتما این موضوع را در نظر داشته باشید. 

همچنین توصیه 2 زبانه شو مانند دفعات قبلی بر این است که به هیچ عنوان نه اجباری در کار باشد و نه هدف از پخش این کارتون ها به کودکان بگویید. 

چرا که اگر هر کدام از این ها رعایت نشود ، شما در پرورش کودک 2 زبانه ناموفق خواهید بود. مشاورین ما هم همیشه حضور دارند تا شما را در این مراحل آموزش زبان انگلیسی به فرزندتان یاری کنند. پس اگر مشکلی یا سوالی داشتین حتما از قسمت پشتیبانی اقدام به پرسیدن سوال خود نمایید.