اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Dora: Say Hola to Adventure 2023

دانلود کارتون Dora: Say Hola to Adventure 2023 ، یا همون کارتون دورا: به ماجراجویی سلام کن 2023 ، که بچه‌ ها قطعا باهاش آشنایی دارن، محصول سال ۲۰۲3 و مناسب کودکان بالای سه ساله. 

این انیمیشن جدید، هیجان و جذابیت بیشتری نسبت به سریال قبلی خودش یعنی کارتون Dora the Explorer داره و خاطرات زیادی رو مرور میکنه.

داستان انیمیشن دورا: به ماجراجویی سلام کن 2023 همونطور که می‌دونین حول محور دختری لاتین، دو زبانه و باهوش، به همراه دوستش بوتس می‌چرخه. 

هروقت دوست یا آشنا یا یکی از اعضای خانواده کمک لازم باشن، دورا و بوتس آماده هستن که به جنگل برن، جایی که حیوانات مختلف، چه واقعی و چه تخیلی زندگی میکنن. البته با کمک نقشه و کوله پشتی، که وسایلشون رو حمل میکنه، اونها به سمت ماجراجویی های مختلف میرن.

 

دانلود کارتون Dora: Say Hola to Adventure 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ ها توی انیمیشن Dora: Say Hola to Adventure 2023 اسپانیایی هم حرف می‌زنن و اکثر اوقات صحبت‌ها رو به انگلیسی ترجمه میکنن و از بچه‌ها می‌خوان تا باهاشون تکرار کنن. دورا هم سوالاتی رو از بینندگان میپرسه تا ببینه چی یاد گرفتن و به حافظشون هم کمک میکنه. آهنگایی که توی فیلم هست، به قدری جذابه که بچه‌ها رو سرگرم خودش میکنه.

اتفاقاتی که توی فیلم دورا: به ماجراجویی سلام کن 2023 میفته به بچه‌ها یاد میده که تلاش کردن اشکالی نداره و کمک کردن به بقیه خیلی خوبه و میتونه باحال باشه. همینطور کودکان رو به همکاری کردن ترغیب میکنه.

شخصیت دورا هم پرانرژی و مهربونه. هممون میدونیم که چقدر مثبت‌ اندیشه و اگه اتفاقی درست پیش نرفت، به این زودیا ناامید نمیشه. و همینه که اونو الگوی درستی برای بچه‌ها میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دورا: به ماجراجویی سلام کن 2023 در وب سایت دوزبانه شو

خشونتی توی فیلم Dora: Say Hola to Adventure 2023 وجود نداره. یکی از موجودات جنگل ممکنه در نگاه اول ترسناک به نظر برسه، اما دورا زود دست به کار میشه تا به بچه‌ها نشون بده جای برای ترسیدن نیست. پس بچه‌هایی که سریال قبلیش رو دیدن به هیچ عنوان ناامید نباشن و از دستش ندن.

انیمیشن دورا: به ماجراجویی سلام کن مناسب کودکان بالای 3 ساله. پس اگر فرزندتون عاشق دورا و ماجراجویی هاش هست، حتما این انیمیشن رو براش پخش کنید.