رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Doozers

دانلود کارتون  Doozers ، یا همون کارتون دوزرز ، مجموعه تلویزیونی هستش ک سال ۲۰۱2 منتشر شد. این یک اسپین آف از برنامه محبوب کودکان Fraggle Rock بوده و مخاطب هدفش کودکان بالای چهار سال هستن. این کارتون ماجراهای گروهی از شخصیت ها رو دنبال می کنه که به اسم دوزرها شناخته میشن.

 

دانلود کارتون Doozers زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

دوزرها موجودات کوچولو، سبز و پرتلاشی‌ان، که عاشق کار کردن و ساختن وسایل‌ هستن. اونها توی دنیای عجیب و غریب و دوستدار محیط زیستی به نام دوزر کریک زندگی می کنن. شخصیت های اصلی انیمیشن دوزرز شامل اسپایک، مولی بولت، فلکس، دیزی چرخ و پروفسور گیمبال میشن.

در هر قسمت از انیمیشن Doozers ، دوزرها با استفاده از خلاقیت، کار گروهی و مهارت های حل مسئله، توی پروژه های مختلف ساختمانی شرکت می کنن. اونها با چالش ها مقابله می کنن و با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست مثل گرد و غبار، تربچه و اشیاء بازیافتی سازه هایی می سازن. این سریال روی مفاهیمی مثل همکاری، پشتکار و اهمیت مهارت های STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) تاکید داره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دوزرز در وب سایت دوزبانه شو

کارتون دوزرز ارزش های مثبت رو ترویج می کنه و کودکان رو به کشف خلاقیت و توانایی های حل مسئله خودشون تشویق می کند. هدفش در عین سرگرمی، منتقل کردن پیام های آموزشی و اجتماعی به بچه‌ هاست.

انیمیشن The Doozers مناسب سنین 4 سال به بالاست و یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش‌ کودک دوزبانه است. همچنین میتونید در کنارش کارتون Sesame Street Mecha Builders رو هم برای فرزند دلبندتون پخش کنید.