اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Dinosaur Train

دانلود کارتون Dinosaur Train ، که با نام کارتون قطار دایناسورها معروفه، محصول سال ۲۰۰۹ و مناسب بچه‌ های سه تا شیش ساله. این سریال همونطور که از اسمش پیداست، ترکیبی از دو موضوع محبوبه: دایناسورها و قطارها.

داستان انیمیشن قطار دایناسورها ، ماجراهای یک رکس تیرانوزاروس کنجکاو و مهربون به اسم بادی رو دنبال می کنه. بادی، همراه با خانواده ی ترانودون‌‌اش، که اون رو به فرزندخواندگی گرفتن، با قطار دایناسور سفر می‌کنن. 

این قطار در زمان و مکان سفر می‌کنه و در هر قسمت، شخصیت‌هارو به دوره های مختلف دایناسور می بره، جایی که اونها با گونه های مختلف دایناسورها ملاقات می کنن و باهاشون ارتباط می‌گیرن.

 

دانلود کارتون Dinosaur Train زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Dinosaur Train سرگرمی رو با محتوای آموزشی ترکیب می کنه، چون هدفش آموزش درباره دایناسورها، تاریخ طبیعی و مفاهیم پایه علمی به بچه‌هاست. این سریال با عناصر دیرینه شناسی و زمین شناسی که داره، بچه‌هارو با گونه‌‌های مختلف دایناسورها، ویژگی‌هاشون و زیستگاهشون آشنا می کنه. همینطور موضوعات تنوع، سازگاری، و به هم پیوستگی موجودات زنده رو بررسی می‌کنه.

سبک سریال قطار دایناسورها رنگارنگ و از نظر بصری زیباست. شخصیت‌ ها جذابن و واسه همین بچه‌ها می‌تونن خیلی راحت ماجراجویی‌هاشون رو دنبال کنن. تازه، آهنگ های جذاب، بخش‌ های تعامل‌گیری و داستانی که داره ، بچه‌هارو حین یادگیری سرگرم می‌کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون قطار دایناسورها در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Dinosaur Train بخاطر ارزش آموزشی، پیام‌ های مثبت و داستان‌سرایی جذابش، مورد استقبال بچه‌ها و والدین قرار گرفته. این سریال، کودکان رو به کنجکاوی، پرسیدن سوال و کشف دنیای طبیعی اطراف، تشویق می‌کنه. همینطور به ترویج مسائل اجتماعی مهم و مهارت های عاطفی مثل همدلی، دوستی و همکاری می‌پردازه‌.

کارتون قطار دایناسورها مناسب کودکان 3 سال به بالاست. اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرده، پیشنهاد میکنیم کارتون Dinocity رو هم براش پخش کنید.