اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Dinocity

دانلود کارتون Dinocity ، تولید این کارتون در سال 2021 شروع شده و بچه ها اون رو با اسم انیمیشن شهر دایناسورها میشناسن و بچه های زیادی عاشق این کارتون هستن.

کارتون شهر دایناسورها در طول پخشش در 1 فصل تولید شده، که شامل 28 قسمت 5 دقیقه میشه. در کل میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه در حدود 2.5 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

داستان کارتون Dinocity در یه شهر دایناسوری اتفاق میافته، که 2 شخصیت خواهر و برادر در اون زندگی میکنن. این خواهر و برادر در هر قسمت شروع به ماجراجویی ها و یادگیری مسائل جدید میکنن، که فرزند شما رو قراره در این ماجراجویی ها همراه خودشون ببرن.

دانلود کارتون Dinocity زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن شهر دایناسورها میتونه هم در زمینه آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم به کودک مفید واقع بشه و هم میتونه کلی مسائل عمومی به کودک آموزش بده که در آینده برای فرزندتون بسیار مفید خواهد بود. 

اگر بخوام با جزئیات بیشتری بگم، انیمیشن Dinocity با داشتن مکالمات روان و بچه گونه ای که داره، هم بچه ها رو به سمت خودش میکشونه و هم با تماشای این کارتون ، کلمات بصورت غیر مستقیم در ذهن کودک حک میشن.

با گذشت زمان و تماشای بیشتر کارتون شهر دایناسورها، کودک شما شرایط استفاده از این لغات رو بصورت غیرمستقیم یاد خواهد گرفت و رفته رفته در مسیر یادگیری زبان موفق تر خواهد شد.

همچنین انیمیشن Dinocity با محیط رنگارنگ و شخصیت های بامزه و ماجراجو ، مسائل مختلفی مثل خلاقیت و حل مشکلات رو به کودک آموزش میده تا در آینده در زندگی روزمره از هم سن های خودش بهتر عمل کنه.

تماشای آنلاین کارتون Dinocity زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر این اگر فرزندتون از انیمیشن شهردایناسور ها خوشش اومده، سایت 2زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه که حتما کارتون Wallykazam رو هم براش تهیه کنین، تا در کنار هم زبان انگلیسی یاد بگیرین و استعدادش رو پرورش بدین.

نکته آخر اینکه کارتون Dinocity مخصوص کودکان 3 سال تولید شده ، پس اگر فرزندتون به سن 3 سال رسیده در تهیه این کارتون شک نکنین.

همچنین اگر حس میکنید که فرزندتون پیشرفت آنچنانی نداشته ، اصلا ناامید نشین و با مشاورین 2 زبانه شو مکاتبه کنین تا راهنماییتون کنن و بتونین در زمینه پرورش کودک 2زبانه سریع تر به نتیجه برسین.