اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Dino Pops

دانلود کارتون Dino Pops ، محصول سال ۲۰۲۳ و مناسب بچه‌ های بالای سه سال هست. این سریال حقایق ماقبل تاریخ رو به شیوه‌ای سرگرم کننده به اشتراک می ذاره. کمدی، آموزشی و مخصوص کودکان است.

کارتون داینو پاپز حول محور موضوعاتی مثل دایناسورها و دوره‌ ماقبل تاریخ، قدردانی از طبیعت و یادگیری همراه با سرگرمی می‌پردازه. دو راوی توی داستان حضور دارن، که توضیحاتی رو درمورد اتفاقات میدن و این فهمش رو برای بچه‌ ها خیلی راحت‌تر می‌کنن.

 

دانلود کارتون Dino Pops زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Dino Pops به این صورته که شخصیت های داستان به اسم‌های اسپینوسوروس، ولوکیراپتور، جیگانتوسوروس و رکس تیرانوسوروس، در حین حرکت و تعامل با محیطشون جوری ساخته شدن که بیش از حد واقعی به نظر می‌رسن.

توی انیمیشن داینو پاپز دو راوی سریال جزئیاتی در مورد زندگی دایناسورها از جمله چیزایی که می خورن، نحوه سفر و خیلی چیزای دیگه رو به اشتراک می گذارن و تصاویری از اشیاء امروزی برای مقایسه با اندازه، سرعت و صدای دایناسورها استفاده می‌کنن. مثلا مقایسه سرعت دایناسور با سرعت خودروی اسپرت یا مقایسه صدای دایناسور با بوق ماشین.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون داینو پاپز در وب سایت دوزبانه شو

کودکانی که به دایناسورها علاقه‌مندن، از تماشای سریال Dino Pops قطعا لذت می‌برن. رنگ‌ های زنده داینو پاپز و شوخی‌ های احمقانه‌اش برای بچه‌ ها جذابه. راویان سریال، کلمات و مفاهیم پیچیده رو جوری توضیح میدن که برای کودکان به راحتی قابل درک باشه.

در سریال داینو پاپز ، دایناسورها در حال نبرد با همدیگه و شکار کردن دیده می شن، اما هیچ تهدید یا خشونت جدی وجود نداره و دیدنش هیجان‌ انگیزه.

کارتون Dino Pops مناسب سنین 3 سال به بالاست. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Dinocity رو هم براش پخش کنین، مطمئنا ازش خوشش میاد.