رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Dino Dana

دانلود کارتون Dino Dana ، که بچه ها اون رو با اسم کارتون دانا و دایناسور‌ها میشناسن، محصول سال ۲۰۱۷ و مناسب بچه‌ های بالای هفت ساله. توی این سریال، بچه‌ ها ماجراجویی‌ های دانا، یه عاشق دایناسور رو دنبال می‌کنن.

داستان انیمیشن دانا و دایناسور‌ها در مورد دانای نه ساله‌ است که عاشق دایناسورهاست، و کتابی نمونده که راجع بهشون نخونده باشه. وقتی کارمند کتابخونه بهش راهنمای دنیای دایناسورها رو معرفی می‌کنه، از این پیشنهاد به شدت خوشحال میشه. تازه وقتی می‌فهمه با این راهنما ، نه تنها می‌تونه راجع به دایناسورها یاد بگیره، بلکه قراره اونها رو در حال قدم زدن تو محله‌ اش ببینه، خوشحال تر هم میشه!

 

دانلود کارتون Dino Dana زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت اصلی انیمیشن Dino Dana باهوش و کنجکاوه، و از هر موقعیتی بهترین استفاده رو می‌کنه و هیچ‌ وقت اجازه نمیده که فرصت یادگیری از بین بره. دانا می‌تونه جواب سوال‌ های خودش رو با توجه به رفتارهای دایناسورهایی که می‌بینه، پیدا کنه. همچنین بهش کمک می‌کنه مشکلاتی که توی تجربیاتش داشته رو حل کنه.

توی کارتون دینو دانا ، بچه‌ ها با اسم دایناسورهای مختلف آشنا میشن و اطلاعاتی در مورد ظاهر کلی، عادات غذایی و مکانیسم‌ های دفاعی اونها به دست میارن. این دانشی که بچه‌ ها به دست میارن ، هیجان‌ انگیز‌ و سرگرم‌ کننده‌ است.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دانا و دایناسور‌ها در وب سایت دوزبانه شو

سریال Dino Dana خشونتی نداره، اما بعضی از دایناسورها با دندونای تیز، چنگالای بلند و غرش‌هاشون ، ممکنه تهدیدآمیز به نظر برسن. درمورد اینکه دایناسور‌های بزرگ، کوچکترها رو می خورن هم اشاره شده‌.

قابل ذکره که فقط داناست که دایناسور‌ها و حرکاتشون رو می‌بینه و والدین ممکنه براشون سوال پیش بیاد که چرا بقیه اونها رو نمی‌بینن؟ اما برای بچه‌ ها چنین سوالاتی پیش نمیاد و از دیدنش و همچنین قوه تخیل دانا، لذت می‌برن.

کارتون Dino Dana مناسب سنین 7 سال به بالاست و یکی از بهترین مجموعه ها برای پرورش کودک دوزبانه است. همچنین میتونین در کنارش، کارتون Dinotrux رو هم برای فرزند دلبندتون پخش کنید.