اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • بخش 1
  • بخش 2
  • بخش 3
  • بخش 4
  • بخش 5

دانلود کارتون Counting With Paula

دانلود کارتون Counting With Paula ، که محصول سال 2014 است و بین بچه ها از محبوبیت خاصی برخورداره و نکات آموزشی فراوانی هم برای بچه ها داره.

از جمله این نکات آموزشی میشه به آشنا سازی کودک با اعداد و مهارت های حسابی، اشکال و محیط اطرافش اشاره کرد و اینکه چطور از اعداد برای شمارش و ریاضیات استفاده کنه.

کوچولوها این کارتون رو با نام انیمیشن شمارش با پائولا یا همون انیمیشن شمارش اعداد با پائولا میشناسن.

کارتون شمارش اعداد با پائولا در طول پخش خودش در 7 فصل آموزشی تولید شده، که جمعا شامل 166 قسمت میشه.

در مسیر پرورش کودک دوزبانه ، کارتون شمارش اعداد با پولا میتونه فرزند شما رو به مدت 60 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

شما میتونین با بازپخش انیمیشن شمارش با پاولا ، بازدهی این مجموعه آموزشی رو هم افزایش بدین.

 

دانلود کارتون Counting With Paula زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Counting With Paula درباره پائولا و دوستان صمیمیش بنام های تیم، بیلی، چاکی و کالک هست، که کلی ماجراجویی انجام میدن که مربوط به اعداد و ریاضیات هست.

پائولا با دوستانش در این ماجراجویی ها؛ به اعماق جنگل های آمازون سفر میکنن و از اونجا به کلی جاهای دیگه از جمله اقیانوس ها میرن و کودک رو با این محیط ها آشنا میکنن.

در طول این سفرها، فرزند شما علاوه بر آشنایی با اعداد و ریاضیات اونم بشکلی کاملا مفرح ، با طبیعت اطراف خود از جمله صحرا، جنگل، اقیانوس و... هم قراره آشنا بشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون شمارش اعداد با پائولا در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Counting with Paula مخصوص کودکان 2 سال به بالا تولید شده، پس هنگام تهیه این کارتون به این نکته توجه کافی داشته باشین.

علاوه بر مسائل اشاره شده در بالا، کارتون شمارش اعداد با پاولا قراره به فرزندتون اعداد رو آموزش بده، طرز شمردن رو آموزش بده  و در کل مهارت های حسابی رو به کودک بصورت کامل آموزش میده و همچنین اشکال مختلف رو آموزش میده و در کنار اونها، کودک رو با محیط های مختلف آشنا میکنه.

دیگه چی از این کارتون آموزشی بهتر که درباره اکثر موارد آموزشی مطلب داره.

اگه فرزندتون از کارتون شمارش اعداد با پاولا خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Paula & Pals رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.