اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Paula & Pals

دانلود کارتون Paula & Pals ، که بیشتر با اسم کارتون پائولا و دوستان معروفه ، اولین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و مناسب کودکان بالای سه ساله. 

این کارتون برای کمک به کودکان خردسال توی یادگیری مفاهیم پایه ریاضی، به ویژه شمارش و اعداد، به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب طراحی شده.

شخصیت اصلی انیمیشن پائولا و دوستان ، یه دختر بچه شاد و کنجکاوه، که عاشق کاوش دنیای اطرافشه. پائولا با کمک دوستانش بیلی، چالکی، کالک و بقیه، وارد ماجراجویی ها و موقعیت‌ های مختلفی میشن، که نیاز به شمارش و حل مسئله دارن.

 

دانلود کارتون Paula & Pals زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در هر قسمت از کارتون پائولا و دوستان ، سناریو یا موضوع متفاوتی رو ارائه می‌کنه، مثل شمارش اشیا، شناسایی اشکال یا درک محاسبات اولیه. 

این کارتون شامل انیمیشن های رنگارنگ، آهنگ های جذاب و عناصر تعاملیه، تا یادگیری اعداد و ریاضی رو برای کودکان لذت بخش تر کنه.

در طول انیمیشن Paula & Pals ، پائولا و دوستانش نحوه شمارش، تشخیص اعداد و به کارگیری مهارت های اساسی ریاضی رو توی موقعیت های روزمره نشون میدن. 

هدف این سریال، ایجاد مهارت‌ های حسابداری و ترویج نگرش مثبت نسبت به ریاضی در بین بچه‌ هاست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پائولا و دوستان در وب سایت دوزبانه شو

سریال Paula & Pals برای کودکان پیش دبستانی، طراحی شده و یه تجربه آموزشی و سرگرم کننده‌ای برای کودکان میشه‌‌ ، چون مفاهیم عددی رو جوری معرفی می کنه، که براشون قابل دسترس و جذاب باشه.

کارتون Paula & Pals مناسب کودکان 3 سال به بالاست و برای پرورش کودک دوزبانه، گزینه مناسبی محسوب میشه. در کنارش میتونین کارتون The Olobobs and Friends رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.