رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Corn & Peg

دانلود کارتون Corn & Peg ، که بچه‌ ها بیشتر با اسم کارتون کورن و پگ میشناسن، محصول سال ۲۰۱۹ هست و بچه‌ های بالای چهار سال می‌تونن از دیدن دوستی این دوتا کوچولو لذت ببرن‌.

در انیمیشن کورن و پگ ، توی شهری که زندگی می‌کنن، کورن و پگ همیشه مشتاق این هستن که به هرکی که نیاز داشته باشه، کمک کنن. جمله‌ای که بهش باور دارن هم اینه که: کار خوب کردن، حس خوبی هم میده.
فرقی نمیکنه چه کاری باشه، یا مشاور کسی باشن یا یکیو از ترافیک نجات بدن، این پونی و اسب‌ بالدار بامزه آماده‌ان.

 

دانلود کارتون Corn & Peg زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Corn & Peg یه سری نکات اولیه رو هم به بچه‌ ها یاد میده. مثل تابلوهای ترافیک، و مراقب بودن وقتی توی خیابون هستین. موضوعات مربوط به بچه‌ ها مثل رنگ‌ها و اعداد هم توی سریال هست. همینطور مسئولیت‌ های اجتماعی مثل مهربون بودن، منصف بودن و کمک کردن به بقیه.

کورن و پگ برای بچه‌ ها، الگوهای خیلی خوبی هستن. به کوچولوها یاد میدن چجوری مراقب خودشون باشن، چجوری مهربون و کمک کننده باشن و اینجوری هم برای خودشون و هم بقیه، دنیای بهتری رو درست کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کورن و پگ در وب سایت دوزبانه شو

قطعا بچه‌ها با دیدن سریال Corn & Peg چیزای آموزنده زیادی یاد می گیرن. وقتی کورن و پگ رو می‌بینن، یادشون میاد کارای خوبی کردن، حس خوبی هم بهشون میده، حتی اگه در ازای انجام دادنش، چیزی بهشون تعلق نگیره.

کارتون Corn & Peg مناسب سنین بالای 4 ساله و میتونه انتخاب خوبی برای آموزش زبان انگلیسی به فرزندتون باشه. همچنین در کنارش میتونین کارتون Yaya and Zouk رو هم برای فرزندتون پخش کنید.