اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Yaya and Zouk

دانلود کارتون Yaya and Zouk ، که نام فارسی آن کارتون یایا و زوک است، محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب کودکان بالای سه ساله. خواهر و برادرای نازنین از تخیل‌شون برای ماجراجویی استفاده می‌کنن و با هم همکاری می‌کنن.

داستان انیمیشن یایا و زوک درمورد خواهر و برادریه که از طریق خاله‌بازی و تخیل‌شون، به ماجراجویی می پردازن. یایا بیشتر مواقع مسئولیت‌ هارو گردن می‌گیره، اما به داداش کوچولوش زوک هم اجازه میده تا کنارش بازی کنه.

 

دانلود کارتون Yaya and Zouk زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

این دو شخصیت انیمیشن Yaya and Zouk شاید همیشه باهم موافق نباشن، اما خیلی خوب می‌تونن با هم کار کنن و از همراهی همدیگه لذت ببرن. با اینکه زوک همیشه به یایا گوش نمیده، اما وقتی فرصتی برای صحبت کردن پیدا می کنه، خواهرش آماده‌ست که ایده‌هاش رو بشنوه. 

هر قسمت توی خونه‌شون اتفاق میفته، بنابراین تمام ماجراجویی ها توی مکان های مختلف از طریق تخیل‌شون شکل می‌گیره. همکاری و داشتن نگاهی باز برای هر دو شخصیت ضروریه، تا بتونن نقش مهمی توی بازی داشته باشن.

سریال Yaya and Zouk خیلی خوب بازی از طریق تخیل رو نشون میده، اما اینجوری هم نیست که بخواد فراتر بره و درباره چگونگی استفاده از تخیل توی موقعیت های زندگی واقعی توضیح بده یا بیاد پیشنهاد بده از تخیل برای چه چیزهای جدیدی میشه استفاده کرد. در واقع تعادل خودش رو حفظ کرده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون یایا و زوک در وب سایت دوزبانه شو

قسمت‌ ها کوتاه، در حدود پنج تا شش دقیقه هستن. فقط در حدی که بچه‌ ها بتونن با دیدنش سرگرم شن، نه اینکه اونقدر طولانی باشه که بهتون مزایای استفاده از تخیل یا چگونگی استفاده ازش برای حل یا ایجاد مشکل رو یاد بده.

خطوط داستان انیمیشن Yaya and Zouk ساده هستند. سبک انیمیشن و رنگ های روشنی که داره، برای بچه‌ ها و بزرگترها از نظر بصری دلپذیره. صورت والدین توی این سریال هیچ‌ وقت دیده نمیشن و از کمر به پایین مشخصن. اما خب بعضی وقتها صداشون میاد که با یایا و زوک صحبت می‌کنن و این نشون دهنده اینه که کسی مراقب این دو شخصیت کوچولوی ما هست.

کارتون Yaya and Zouk مناسب سنین 3 سال و بالاتره و انتخاب خوبی برای پرورش کودک دوزبانه هست. همچنین میتونین در کنارش، کارتون The Olobobs and Friends رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.