اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Colourblocks

دانلود کارتون Colourblocks ، که محصول سال 2022 کشور انگلستان هست و بچه ها اون رو با اسم انیمیشن کالر بلاکس یا همون انیمیشن مکعب های رنگی میشناسن.

کارتون مکعب های رنگی در طول پخش خودش تاکنون در 1 فصل تولید شده که جمعا شامل 18 قسمت جذاب و تماشایی میشه.

هر قسمت از کارتون بلوک های رنگی در حدود 5 دقیقه است که میشه گفت قراره فرزندتون رو در حدود 1.5 ساعت در معرض مستقیم زبان نگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Colourblocks زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Colourblocks درباره چند مکعب رنگیه که هر رنگ ویژگی های خاصی داره و برای کودک نمایش میده تا اونا رو بشناسه.

کالر بلاک ها میدونن که با وجود اونهاست که دنیا به خودش رنگ های زیبایی میگیره و زیباتر میشه تا برای مردن لذت بخش تر باشه.

حالا اونها با هم همکاری میکنن تا با ترکیب رنگ های مختلف بتونن رنگ های جدیدی رو بسازن و به دنیا معرفی کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون مکعب های رنگی زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

فرزند شما با تماشای این کارتون نه تنها میتونه در زمینه پرورش کودک دوزبانه موفق عمل کنه، بلکه میتونه موضوعات جدیدی رو هم یاد بگیره.

موضوعاتی مثل رنگ ها، کار تیمی، ساخت رنگ های جدید با ترکیب رنگ های مختلف، دوست پیدا کردن و کلی موضوع مهم دیگه.

کارتون Colourblocks برای کودکان 2 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی، پس هنگام تهیه کارتون این موضوع رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون مکعب های رنگی خوشش اومده، دو زبانه شو به شما توصیه میکنه حتما کارتون Peep and the Big Wide World رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

همچنین اگر نیاز به برنامه آموزشی یا معرفی کارتون های جدید داشتین حتما به کارشناسان ما پیام بدین تا در اسرع وقت راهنماییتون کنن و بتونین در این زمینه موفق تر عمل کنین و در پرورش کودک 2 زبانه به هدفتون برسین.