اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
سطح
درخت : بازدهی رو ببر بالا، کارتون های پر محتوا پخش کن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
آموزش مسائل مختلفی مانند پرورش هوش و استعداد
خشونت
ممکنه گاهی لحظه های عصبانیت یا برخورد فیزیکی باشه
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023

دانلود کارتون Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023 ، این انیمیشن سینمایی محصول سال 2023 کشور آموریکاست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن فرار مرغی: ظهور ناگت 2023 میشناسن.

کارتون فرار مرغی: ظهور ناگت 2023 که یه کارتون سینمایی هست میتونه فرزند شما رو به مدت 1 ساعت 41 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

معمولا میتونین از کارتون های سینمایی در مسیر پرورش کودک دوزبانه برای معرفی موضوع جدید و ایجاد تنوع برای کودک استفاده کنین و در صورت انتخاب صحیح میتونه بازدهی رو بشدت افزایش بده.

 

دانلود کارتون Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023 ادامه داستان سری قبلی که مرغ های داستانمون موفق شدن از مزرعه تویدی فرار کنن و به مکانی کاملا امن و سرسبز برن.

حالا اونها یه سرزمین بکر و بی سرو صدا رو پیدا کردن و اونجا ساکن شدن ، اما اونها با چالش و خطر جدیدی روبرو هستن که کل مرغ ها رو تهدید میکنه.

پس جینجر و بقیه مرغ ها باید این تهدید رو از سر راه بردارن، که این به معنی اینه که باید قید آزادی خودشون رو بزنن و وارد جایی بشن تا بتونن خطر رو رفع کنن.

کارتون Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023 میتونه علاوه بر آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم، مسائل مختلفی رو هم به کودک آموزش بده.

در کارتون فرار مرغی 2 ظهور ناگت کودک با مسائلی که به مرغ ها مربوطه ، آشنا میشه که این مسائل به شکلی کاملا ساده بیان میشن.

 

تماشای آنلاین کارتون انیمیشن فرار مرغی: ظهور ناگت 2023 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین در کارتون Chicken Run 2 2023 کودک با مفاهیم پشتکار، کنجکاوی، کار تیمی و کمک به دیگران آشنا میشه و مزایای اونها رو مشاهده میکنه.

از همه اینها مهمتر، مفهوم مسئولیت پذیری در کارها هست که بشدت در کارتون به تصویر کشیده شده و کودک میتونه به وضوح این مفهوم رو درک کنه.

کارتون Chicken Run Dawn of the Nugget 2023 مخصوص کودکان 7 ساله ساخته شده و مناسب این رده سنیه ، پس هنگام تهیه به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین در بعضی بخش های کارتون تهدید و خشونت  علیه مرغ ها به سبک کارتونی هست ، مانند برق گرفتگی شخصیت ها یا شخصیتی تبر به دست و یا انفجار ، که والدینی که روی این موضوعات حساس هستن این مورد رو در نظر بگیرن.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده ، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه کارتون Where's Waldo رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.