رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Butterbean's Cafe

دانلود کارتون Butterbean's Cafe ، یا بین بچه‌ ها با اسم کارتون کافه لوبیا معروف باشه، محصول سال ۲۰۱۸ هست. این سریال که مخاطب هاش، بچه‌ های بالای چهار سال هستن، دوستی، خلاقیت و کار گروهی رو جشن می‌گیره.

توی سرزمین عجیب غریبی به اسم پادل‌بروک، یه کافه کنجی هست که به کافه لوبیا معروفه، که یه سری دوستان صمیمی همراه با لوبیا، اونو اداره می‌کنن. لوبیا خانم، همراه خواهرش کریکت، و دوستاش برای بقیه غذاهای خوشمزه می‌پزن تا خوشحالشون کنن و از طرفی هم با مغازه دیگه ای رقابت دارن.

 

دانلود کارتون Butterbean's Cafe زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن کافه لوبیا یه سری موضوعات اولیه آشپزی رو به بچه‌ها یاد میده، مثل مخلوط کردن، ریختن و پختن. شخصیت‌ ها عاشق اینن که غذاهای خوشمزه و سالم بپزن‌ و یه سریاشون رو حتی میشه توی خونه درست کرد. اونها رفتارهای مثبت و خوبی رو از خودشون نشون میدن، مهارت حل مسئله رو هم بلدن.

توی انیمیشن Butterbean's Cafe بچه‌ ها می‌بینن که چطوری لوبیا خانم و دوستاش کنار همدیگه برای همسایه‌هاشون غذاهای سالم درست می‌کنن، که بقیه ازش لذت می‌برن. درسته مغازه خانم مارمالدی مدام در تلاشه که کسب و کارشونو خراب کنه و شاید بعضی وقتها هم موفق بشه، اما اونها باید دنبال راه حل‌هایی بگردن تا این مشکل رو حل کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کافه لوبیا در وب سایت دوزبانه شو

لوبیا خانم ما توی سریال کافه لوبیا شخصیت مهربون و رهبر ایده آلی، که قدر دوستانش رو می‌دونه. بچه‌ ها عاشق این شخصیت‌ ها و حس و حالش میشن. با اینکه یه سری از غذاها رو شاید به ظاهر خیلی راحت بتونن درست کنن، اما غذاهایی هست که بچه‌ ها توی خونه هم خودشون می‌تونن درست کنن و تجربه واقعیش رو داشته باشن.

کارتون Butterbean's Cafe مناسب کودکان 4 سال به بالاست. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، پیشنهاد می کنیم کارتون Dew Drop Diaries رو هم برای فرزندتون پخش کنید.