اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Dew Drop Diaries

دانلود کارتون Dew Drop Diaries ، که محصول کشور آمریکاست. این کارتون در سال 2023 تولید شده و بچه ها اون رو با اسم انیمیشن قطره شبنم میشناسنش.

کارتون قطره شبنم در طول پخش خود تاکنون در 2 فصل جذاب و آموزشی تولید شده، که جمعا شامل 40 قسمت میشه و فرزند شما رو قراره به کلی ماجراجویی مختلف ببره.

مدت زمان پخش هر قسمت از انیمیشن قطره شبنم در حدود 23 دقیقه است که میشه گفت فرزندتون قراره در مسیر پرورش کودک دو زبانه در حدود 15 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگره.

 

دانلود کارتون Dew Drop Diaries زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Dew Drop Diaries درباره یه خانواده پری هست که در دنیای پری ها زندگی میکنن و یه خونه خیلی خوشگل با کلی لوازم و وسایل دارن.

حالا به اونها این ماموریت داده میشه تا برن و از یه خانوده انسان مراقبت کنن و بهشون در کارها کمک کنن. چون این خانواده اغلب توی دردسر میافتن ، این پری ها باید در این کارها بهشون کمک کنن.

مثلا کاری کنن که خونواده بدونه که وقتی اولین دندون بچه افتاد باید چی کار کنن، یا اینکه کاری کنن کودک اسباب بازی مورد علاقه اش رو توی پارک جا نزاره.

در کارتون قطره شبنم فرزندتون قراره با مفاهیم احساسات اجتماعی به شکلی کاملا کلی آشنا بشه تا بتونه اونها رو درک کنه و بخوبی ابراز کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون قطره شبنم زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کارتون Dew Drop Diaries پیام های مثبتی درباره استقامت، ایمان به خود و کمک به دیگران به کودک آموزش میده، که در آینده مطمئنا برای کودک بسیار مفید خواهد بود.

این کارتون مخصوص کودکان 3 سال به بالا تهیه شده و مناسب این رده سنی هست که هنگام تهیه به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از انیمیشن Dew Drop Diaries خوشش اومده، توصیه میکنیم کارتون Remy & Boo رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی  هم باشن.