رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Boonie Bears: Blast Into the Past 2019

دانلود کارتون Boonie Bears: Blast Into the Past 2019 ، یا کارتون خرس‌ های بونی: انفجاری به گذشته 2019 مناسب کودکان بالای ده ساله. این فیلم، بخشی از فرنچایز «خرس‌های بونی» هست که درواقع از مجموعه تلویزیونی محبوب چینی سرچشمه می‌گیره.

توی انیمیشن خرس‌ های بونی: انفجاری به گذشته ۲۰۱۹ ، داستان حول محور دو برادر خرس به اسم‌ های بریار و برامبل می‌چرخه، که به‌طور تصادفی در زمان، به گذشته باستان سفر می‌کنن. 

اونجا با گروهی از غارنشینان روبرو شده و وارد ماجراجویی میشن تا به اونها در دفاع از سرزمینشون در برابر شرور شیطانی که وجودشان رو تهدید می‌کنه، کمک کنن.

 

دانلود کارتون Boonie Bears: Blast Into the Past 2019 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

همانطور که بریار و برامبل در دنیای ماقبل تاریخ حرکت می کنن، با چالش های مختلفی روبرو میشن، موانع مختلفی رو کنار میزنن و درس های ارزشمندی در مورد کار تیمی، دوستی و اهمیت حفاظت از طبیعت یاد میگیرن. 

این فیلم طنز، اکشن و پیام های مثبتی رو برای جذب کودکان و ترویج ارزش های مثبت ترکیب کرده.

انیمیشن Boonie Bears: Blast Into the Past 2019 انیمیشن‌ های رنگارنگ و شخصیت‌ های دوست‌ داشتنی داره و ترکیبی از کمدی و ماجراجوییه.

دیدن این فیلم، تجربه سرگرم کننده و دوستانه‌ای رو هم برای بچه‌ ها و هم باقی اعضای خانواده ارائه میده. در عین حال هم موضوعاتی مثل حفاظت از محیط زیست، شجاعت و قدرت وحدت رو برجسته میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون خرس‌ های بونی: انفجاری به گذشته 2019 در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که قبلا گفته شد، مخاطب هدف اصلی فیلم خرس‌ های بونی: انفجاری به گذشته ۲۰۱۹ ، کودکان بالای ده ساله، اما مخاطبان توی هر سنی میتونن از دیدنش لذت ببرن. فیلمی جذاب که سرگرمی رو با درس های اخلاقی مثبت ترکیب کرده.

در این انیمیشن، لحظات اکشن و خطرناک زیادی وجود داره. جنگ هایی که خرس های بونی با گله گرگ ها دارن. پس با توجه به رده سنی این انیمیشن، اگر حساسیتی روی این موضوعات دارین، حتما به این موارد توجه ویژه ای داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، توصیه میکنیم که کارتون Insectibles رو هم براش پخش کنید.