رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون Blippi's Big Dino Adventure 2023

دانلود کارتون Blippi's Big Dino Adventure 2023 ، که شاید به اسم کارتون بلیپی: ماجراجویی‌ های دایناسورهای بزرگ معروفتر باشه، ۶۸ دقیقه است و بچه‌ های بالای پنج سال می‌تونن از دیدن این فیلم آموزشی لذت ببرن.

توی انیمیشن بلیپی: ماجراجویی‌ های دایناسورهای بزرگ ۲۰۲۳ ، وقتی تعدادی تخم دایناسور توی مزرعه تی‌رکس‌ها گم میشه، از بلیپی و میکا کمک می‌خوان تا اونها رو پیدا کنن. این دو نفر باید از تمام وقتشون استفاده کنن و همه تخم‌ ها رو قبل از اینکه از تخم بیرون بیان پیدا کنن و برگردونن. 

در طول سفر و با نقشه درستی که چیده بودن، چیزهای زیادی یاد می گیرن. مثلا اونها در مورد انواع دایناسورها و نوع غذاهایی که می خورن یاد می گیرن. آیا بلیپی و میکا می تونن از موانع عبور کنن و تخم‌ها رو به موقع برگردونن؟

 

دانلود کارتون Blippi's Big Dino Adventure 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Blippi's Big Dino Adventure 2023 این دو نفر با استفاده از انرژی‌شون، برای به اشتراک گذاشتن دانش و سرگرمی در طول مسیر، از طریق ماجراجویی‌ ها و درس‌ هاشون، بچه‌ها رو هدایت می‌کنن. 

همینطور اونها رو با یه سری چیزای اولیه مثل رنگ‌ ها، دایناسورها، تشخیص میوه‌ ها و سبزیجات و اعداد، بدون اینکه تاکید خاصی روشون داشته باشه.

پیام‌ های مثبتی هم توی فیلم بلیپی: ماجراجویی‌ های دایناسورهای بزرگ ۲۰۲۳ دیده میشه. مثلا به کودکان میگه: یادگیری باحال و هیجان‌ انگیزه. مهمه که آدم راجع به دنیای اطرافش کنجکاو باشه. همینطور به موضوعاتی مثل همکاری و دوستی هم پرداخته شده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون بلیپی: ماجراجویی‌ های دایناسورهای بزرگ در وب سایت دوزبانه شو

خشونت زیادی توی فیلم Blippi's Big Dino Adventure 2023 نیست و فقط قسمت‌ هایی هست که این دوتا از دست یه سری دایناسور فرار می‌کنن. ولی خب آسیبی به کسی نمی‌رسه یا بهشون نزدیک نمی‌شه. 

شخصیت‌ های فیلم، الگوهای مناسبی برای بچه ها هستن‌‌. اونها خوشحال و مودب هستن. موقع کمک هم همیشه خودشونو می‌رسونن.

انیمیشن Blippi's Big Dino Adventure 2023 مناسب کودکان 5 سال و بالاتره. انیمیشن های سینمایی زیاد بار آموزشی ندارن و فقط جنبه تفریح و سرگرمی دارن. پس حتما به این نکته توجه ویژه داشته باشین. همچنین میتونین در کنارش، کارتون Super Monsters: Vida's First Halloween 2019 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.