اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Big Trip 2: Special Delivery 2022

دانلود کارتون Big Trip 2: Special Delivery 2022 ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن سفر بزرگ 2: محموله ویژه 2022 میشناسن و محصول کشور آمریکاست.

یکی از نکات اصلی در پرورش کودک 2 زبانه اینه که کودک به حد کافی در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره. کارتون سفر بزرگ 2 محموله ویژه میتونه این کار رو انجام بده.

کارتون Big Trip 2 Special Delivery 2022 میتونه به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه فرزند شما رو در معرض زبان قرار بده که برای ایجاد تنوع و آشنا کردن کودک با لغات انگلیسی مختلف کارایی خوبی داره.

 

دانلود کارتون Big Trip 2: Special Delivery 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون سفر بزرگ 2 مدت ها بعد از سفر ماجراجویانه میک میک و اسکار اتفاق میافته. حالا یکبار دیگه اونا دست بکار میشن و برای تحویل یه محموله ویژه، یه سفر بزرگ دیگه رو هم شروع میکنن.

این بار در انیمیشن سفر بزرگ 2 میک میک و اسکار، خرس گریزلی کوچولو رو برمیدارن تا پس از یک سفر طولانی، به پدر و مادر اصلی خودش برش گردونن.

کارتون Big Trip 2: Special Delivery 2022 علاوه بر اینکه در آموزش زبان به کودک میتونه کمک خوبی باشه، میتونه مفاهیم زیادی رو هم به کودک آموزش بده.

در انیمیشن سفر بزرگ 2 محموله ویژه اهمیت کار تیمی در موفقیت پروژه و کار، به کودک نشون داده میشه و اینکه چطور میتونه کاری رو با کار گروهی بسرعت و عالی انجام بده.

 

تماشای آنلاین کارتون Big Trip 2: Special Delivery 2022 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین در انیمیشن Big Trip 2: Special Delivery 2022 مفهوم دوستی به کودک آموزش داده میشه تا بدونه وظایف دوست در برابر دوست دیگه اش چیه، تا بعدها در جامعه بتونه موفق تر عمل کنه.

کارتون سفر بزرگ 2 برای کودکان 6 سال به بالا تولید شده، که حتما در تهیه کارتون به این نکته توجه کنین.

علاوه بر این اگر کودک شما از کارتون Big Trip 2 خوشش اومده، 2 زبانه شو به شما توصیه میکنه حتما کارتون Stillwater رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

اگه میخوایین به پرورش کودک 2 زبانه بپردازین، نکات آموزشی در این زمینه رو حتما مد نظر داشته باشین. اگه این نکات رو نمیدونین، میتونین از بخش مقالات با اونا آشنا بشین و اگر هم سوالی در این زمینه داشتین، میتونین از کارشناسان آموزشیمون بپرسین تا راهنماییتون کنن.

نظرات

یاسی محمدی
یاسی محمدی
سلام وقت بخیر. چرا این کارتون لینک دانلود نداره؟
2 زبانه شو

سلام. وقتتون بخیر.

وقتی روی دکمه "پخش به زبان انگلیسی" میزنید و وارد صفحه پخش میشه، بالای پخش کننده یه دکمه "دانلود فایل" وجود داره.