اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Big Tree City

دانلود کارتون Big Tree City ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2022 شبکه معروف نتفلیکس است که تاکنون در یک فصل 15 قسمتی منتشر شده و مدت زمان هر قسمت آن 24 دقیقه است.

داستان انیمیشن شهر درختان بزرگ درباره کاراگاه پریکلز و تیمش است که تمام تلاششون رو برای حفاظت از مردم شهر درختی انجام میدن و در این مسیر نیز مردم به اونها کمک میکنن و با ماجراهای مختلفی روبرو میشن.

انیمیشن Big Tree City نکات آموزنده زیادی داره. بچه ها با دیدن این انیمیشن یاد میگیرن که چجوری بر ترس هاشون غلبه کنن و چیزهای جدید رو توی زندگیشون امتحان کنن.

 

دانلود کارتون Big Tree City زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های کارتون شهر درختان بزرگ به بچه ها نشون میدن که چجوری از انرژیشون در طول روز استفاده کنن تا بتونن دنیا رو به مکان بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنن.

تمام شخصیت های کارتون Big Tree City الگوهای مثبتی برای بچه ها هستن، چونکه در انجام کارها به همدیگه کمک میکنن تا شهر درختان بزرگ رو به جای امن تری برای زندگی تبدیل کنن.

اونها از مهارت های حل مسئله خود و تجهیزات ویژه ای که دارن، برای کمک به مردم در ماموریت های نجات استفاده میکنن. دوستی و کمک رسانی، دو موضوع مهمی هستش که در این انیمیشن به بچه ها آموزش داده میشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Big Tree City زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن شهر درخت بزرگ مناسب کودکان 6 سال با بالا است. پس اگر فرزند شما در این رده سنی قرار داره، میتونید این انیمیشن آموزنده رو براش پخش کنید.

همچنین اگر فرزندتون از این انیمیشن خوشش اومد، پیشنهاد میکنیم که کارتون Moley رو هم براش پخش کنید.

رمز موفقیت در پرورش کودک چندزبانه، استمرار در دیدن و تکرار پخش کارتون هاست. پس حتما این موضوع رو مدنظر قرار بدین.