اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • بخش 1

دانلود کارتون Bat and Friends زبان چینی

دانلود کارتون Bat and Friends زبان چینی ، که همون طور که از اسمش پیداست یک کارتون مربوط به شخصیت های حیوانی میشه که یه خفاش با دوستای خودش به ماجراجویی های زیادی میپردازن.

بچه ها این کارتون رو با اسم انیمیشن خفاش و دوستان زبان چینی میشناسن و بعضی از بچه ها اونو با اسم کارتون بت و دوستان زبان چینی میشناسن.

این کارتون هم مثل اکثر کارتون های 2 زبانه شو، بسیار آموزنده است و میتونه به کودک زبان چینی رو براحتی آموزش بده، حالا در ادامه میگیم که چه بخش هایی رو پوشش میده.

این کارتون میتونه با قسمت های متنوعی که داره و هر قسمت مربوط به موضوع خاصی هستن، فرزند شما رو در امر پرورش کودک دوزبانه یاری برسونه.

 

دانلود کارتون Bat and Friends زبان چینی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Bat and Friends در یک مزرعه بزرگ و پر از هیاهو رخ میده، جایی که شخصیت اصلی داستان یعنی بَت (خفاش) با دوستای خودش به ماجراجویی میپردازه.

در هر قسمت از کارتون خفاش و دوستان کلمات، جملات و اصطلاحات جدیدی معرفی میشن و معمولا این کلمات و جملات، جزو پرکاربردترین ها هستند.

کودک با تماشای این کارتون، با این لغات آشنا میشه و تلفظ اونها رو یاد میگیره و در ادامه با تمرین و تکراری که در کارتون رخ میده، مفهوم اونها رو یاد میگیره.

حالا باز با تکرارهایی که در انیمیشن Bat and Friends زبان چینی رخ میده، کودک یاد میگیره که چطور از این جملات و اصطلاح ها استفاده کنه.

 

آموزش زبان چینی با تماشای کارتون خفاش و دوستان در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Bat and Friends زبان چینی مخصوص کودکان 3 سال تولید شده و مناسب این رده سنی هست، پس اگه فرزندت 3 سالش شده، حتما این کارتون رو تهیه کن.

همچنین سطوح کلمات وجملاتی که در انیمیشن خفاش و دوستان استفاده میشه، از سطح ابتدایی تا پیشرفته است که میشه گفت کلیه سطوح رو شامل میشه.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، میتونین کارتون Luo Bao Bei زبان چینی رو هم براش تهیه کنین تا در مسیر پرورش کودک چند زبانه مکمل همدیگه باشن.

اگر در مسیر پرورش کودک 2 زبانه به مشکلی خوردین یا سوالی براتون پیش اومده حتما با کارشناسان 2 زبانه شو در میون بزارین تا راهنماییتون کنن.