رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Luo Bao Bei زبان چینی

دانلود کارتون Luo Bao Bei زبان چینی ، انیمیشن سریالی محصول سال 2017 شبکه نتفلیکس است. این سریال شامل یک فصل 52 قسمتی است که مدت زمان هر قسمت آن حدود 11 دقیقه می باشد.

داستان کارتون لو بائو بی درباره دختری 7 ساله است که در محیط اطراف خود به ماجراجویی می پردازد. لو بائو بی دختر کوچولویی هستش که دوستانش اون رو LBB صدا میزنن و آرزوی درک دنیای اطراف خودش رو داره.

 

دانلود کارتون Luo Bao Bei زبان چینی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Luo Bao Bei یک انیمیشن سرگرم کننده و آموزنده است که مفاهیمی همچون دوستی، تفکر انعطاف پذیر و اهمیت کار با یکدیگر رو به فرزندتون آموزش میده.

در انیمیشن لو بائو بی ، تخیل فرزندتون او را به هر جایی خواهد برد. مهم اینه که نسبت به دوستان خود مهربان و مراقب باشه. کودک شما متوجه میشه که هر روزی می تونه روز خوبی باشه، اگر فقط تلاش خودش رو انجام بده.

 

تماشای آنلاین کارتون لو بائو بی زبان چینی در وب سایت دوزبانه شو

دختر قصه ما، یک الگوی مثبت برای فرزند شماست، زیرا او همیشه زندگی را به بهترین شکل تجربه می کنه. او مهربان است و از دوستانش حمایت می کند. همچنین او در مورد دنیای اطرافش کنجکاوه و هرگز یک ماجراجویی سرگرم کننده رو رد نمیکنه.

کارتون Luo Bao Bei مناسب کودکان 4 سال به بالاست. زبان این انیمیشن چینی است و یکی از گزینه های خوب برای پرورش کودک چندزبانه می باشد.