اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
11
11 سال به بالا

دانلود کارتون Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom 2017

دانلود کارتون Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom 2017 ، که با نام فارسی کارتون آلفا و امگا: سفر به پادشاهی خرس 2017 شناخته میشه، مناسب کودکان بالای یازده سال با مدت زمان 44 دقیقه است. 

این فیلم بخشی از مجموعه فیلم های آلفا و امگا هست که حول محور ماجراهای یه جفت گرگ به اسم کیت و همفری می‌چرخه.

توی انیمیشن آلفا و امگا: سفر به پادشاهی خرس ۲۰۱۷ ، کیت و همفری برای کمک به دوستشون شاهزاده کانو که یه توله خرسه، وارد ماجراجویی جدیدی میشن. 

اونها متوجه میشن پادشاهی خرس بخاطر طلسم مرموز، در خطره. برای نجات پادشاهی، کیت و همفری باید با دوستانشون همکاری کنن و چالش های مختلفی رو پشت سر بذارن.

 

دانلود کارتون Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom 2017 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول انیمیشن Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom 2017 ، شخصیت ها موقع سفر توی قلمرو خرس ها، با حیات وحش و مناظر مختلفی روبرو میشن. 

اونها با موانعی روبرو میشن، دوستان جدیدی پیدا میکنن و درس های ارزشمندی توی این راه یاد میگیرن. داستان این انیمیشن روی مضامینی مثل دوستی، کار گروهی و اهمیت اتحاد در مواجهه با ناملایمات، تاکید داره.

فیلم آلفا و امگا: سفر به پادشاهی خرس ۲۰۱۷ ماجراجویی، طنز و پیام‌ های مثبت رو ترکیب کرده و تجربه‌ای سرگرم‌کننده و خانوادگی رو ارائه میده. 

اکشن این فیلم به نسبت سری‌ های قبل، خیلی بیشتره. حیوانات درگیری‌ های بیشتری دارن و بعضی از شخصیت‌ های قهرمانی داستان، گرفتار گرگ‌ ها میشن و از جنگ پیروز بیرون نمیان. پس اگر روی این موارد حساسیت دارین، حتما قبل از پخش، این موارد رو در نظر بگیرین.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آلفا و امگا: سفر به پادشاهی خرس 2017 در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که قبل تر گفتیم، فیلم Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom بخشی از یه مجموعه فیلم بزرگتریه و بینندگانی که با فیلم های قبلی آشنا هستند، ممکنه درک عمیق تری از شخصیت ها و روابط‌شون داشته باشن. با این حال، هنوز هم میشه از این فیلم به عنوان یک داستان مستقل لذت برد.

کارتون Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom مناسب کودکان 11 سال به بالاست و صحنه های اکشن زیادی داره. پس حتما رده سنی این کارتون رو مد نظر قرار بدین. همچنین میتونین در کنارش، کارتون Air Bound 2015 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.