اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
11
11 سال به بالا

دانلود کارتون Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure 2013

دانلود کارتون Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure 2013 یا به فارسی میشه کارتون آلفا و امگا 2: ماجراجویی در تعطیلات 2013 محصول سال ۲۰۱۳ هست و دنباله فیلم اصلی آلفا و امگاست که سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود. این مجموعه، حول محور ماجراهای دو گرگ به نام کیت و همفری میچرخه.

توی فیلم آلفا و امگا ۲: ماجراجویی در تعطیلات ۲۰۱۳ ، داستان کیت و همفری رو دنبال میکنه که دارن برای تعطیلات زمستانی آتی با دسته‌ اشون آماده میشن. 

با این حال، وقتی پسر عموی گمشده همفری، که اسمش اگنس هست، به طور غیرمنتظره ای از راه میرسه، برنامه‌ هاشون مختل میشه. اگنس یه گرگ سرگرم کننده و بازیگوشه و ورودش، هیجان و هرج و مرجی رو برای گله به ارمغان میاره.

 

دانلود کارتون Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure 2013 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با شروع جشن های زمستانی، توی انیمیشن Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure 2013 گروه با چالش‌ ها و ماجراجویی‌ هایی روبرو میشه، مثل سفری که برای پیدا کردن هدیه برای یه جشن خاص میرن. 

در طول مسیر، کیت، همفری و دوستانشون اهمیت خانواده، دوستی و روح واقعی فصل تعطیلات رو یاد میگیرن.

انیمیشن آلفا و امگا ۲: ماجراجویی‌ در تعطیلات عناصر کمدی، ماجراجویی و لحظات دلچسب رو ترکیب میکنه تا بچه‌ ها رو درگیر کنه. انیمیشن های رنگارنگ، شخصیت های سرزنده و ترکیبی از طنز و پیام های مثبت داره. 

در حالی که هدف اصلی فیلم، کودکان هستش، خانواده ها و طرفداران فیلم اصلی «آلفا و امگا» هم میتونن از دیدنش لذت ببرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آلفا و امگا 2: ماجراجویی در تعطیلات 2013 در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure یه تجربه تماشای سرگرم‌ کننده و متناسب با سن رو فراهم میکنه و ارزش‌ هایی مثل کار گروهی، پذیرش و لذت به اشتراک گذاشتن لحظات خاص با عزیزان رو ترویج می‌کنه.

انیمیشن Alpha and Omega 2 مناسب سنین 11 سال به بالاست. در کنارش میتونید کارتون My Father's Dragon 2022 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.