رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون Abominable and the Invisible City

دانلود کارتون Abominable and the Invisible City ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن نفرت انگیز و شهر نامرئی میشناسن، محصول سال 2022 است و بدلیل استقبال زیاد بچه ها پخشش تمدید شده.

این کارتون تاکنون در 2 فصل تولید شده است، که هر فصلش شامل 10 قسمت میشه و جمعا شامل 20 قسمت مختلف و آموزشی است.

هر قسمت از کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی در حدود 22 دقیقه است، که قراره فرزند شما رو در حدود 7 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

برای موفقیت در پرورش کودک دوزبانه پیشنهاد میکنیم تکرار کارتون ها رو حتما لحاظ کنین، چرا که در صورت تکرار بازدهی بسیار بالاتر میره.

 

دانلود کارتون Abominable and the Invisible City زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Abominable and the Invisible City پس از اتفاقات فیلم این کارتون رخ میده، زمانی که یی، جین و پنگ یه دنیای رویایی رو کشف میکنن که پر از رمز و رازه.

بزودی میفهمن که موجودات جادویی این دنیای اسرار آمیز به کمک اونا نیاز دارن. حالا با کمک دوست صمیمیشون یتی، اونها ماجراجویی خودشون رو شروع میکنن تا به همه کمک کنن.

انیمیشن نفرت انگیز و شهر نامرئی میتونه علاوه بر اینکه به کودک شما زبان انگلیسی رو آموزش بده اونم بصورت غیرمستقیم، میتونه به کودک مسائل عمومی زیادی رو هم آموزش بده.

این کارتون پر از پیام های مثبتی هست که در طول کارتون به کودک رسانده میشه، تا اونها رو درک کنه. همچنین اغلب از کلمات چینی هم بصورت شکسته استفاده میشه.

همچنین کارتون نفرت انگیز و شهر رویایی به کودک یاد میده که دنبال رویاهای خودش بره تا موفقیت خودش رو رقم بزنه.

این کارتون میتونه الگوی آموزشی رفتاری خوبی برای کودک باشه، چرا که شخصیت های اصلی کارتون، اصلا اهل دست کشیدن از خواسته هاشون نیستن و پشتکار فراوانی دارن.

 

تماشای آنلاین کارتون Abominable and the Invisible City زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Abominable and the Invisible City برای کودکان بالای 5 سال تولید شده و مناسب این سنین هست، پس حتما به این نکته توجه داشته باشین.

علاوه بر این اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، حتما توصیه میکنیم کارتون Dot. رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

نکته پایانی اینکه اگر میخوایین در زمینه پرورش کودک چند زبانه موفق باشین، حتما به حرف های کارشناسان این زمینه گوش بدین. اگه در هر زمانی دچار سوال یا تردید شدین کارشناسان ما هستن تا راهنماییتون کنن.