اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون A Bug's Life 1998

دانلود کارتون A Bug's Life 1998 ، که بین بچه‌ ها با اسم کارتون زندگی یک حشره 1998 شناخته میشه، انیمیشن کمدیه که سال ۱۹۹۸ توسط استودیوی پیکسار منتشر شد و مخاطب هدفش کودکان بالای چهار ساله. 

این دومین فیلم بلند پیکسار بود که بعد از موفقیت فیلم داستان اسباب بازی، ساخته شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد.

انیمیشن زندگی یک حشره ۱۹۹۸ توی دنیایی از حشرات اتفاق میفته و حول شخصیت فلیک، مورچه‌ای جوان و مبتکر میچرخه. فلیک بخاطر اختراعات مداوم، و تصادفات و خراب‌ کاری‌ هایی که توی کار انجام میده، توی کلن مورچه ها، از سمت بقیه مورچه ها رانده شده. 

بعد از یه خراب‌کاری دیگه، کلنی با تهدید گروهی از ملخ های قلدر مواجه میشه و فلیک برای جبران اشتباهش به سفری میره تا گروهی از حشرات جنگجو رو برای کمک به دفاع از کلنی استخدام کنه.

 

دانلود کارتون A Bug's Life 1998 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن A Bug's Life 1998 فلیک در طول جستجوش برای پیدا کردن حشرات جنگجو، با گروهی از حشرات سیرک آشنا میشه. 

اونها به اشتباه فکر می کنن فلیک برای اجرا اونها رو استخدام کرده، نمیدونن که باید با ملخ ها مبارزه کنن. علی‌رغم سوء تفاهم‌های اولیه، فلیک و حشرات سیرک با هم همکاری میکنن تا نقشه‌ای برای نجات کلنی طراحی کنن.

فیلم زندگی یک حشره ۱۹۹۸ مضامینی مثل دوستی، کار گروهی و قدرت فردیت رو بررسی میکنه. این داستان مورچه‌ فرومایه‌ای رو تعریف میکنه که با شجاعت و تدبیر، در برابر ظلم ایستادگی میکنه. 

این کارتون همینطور شامل موضوعات طنز، ماجراجویی و لحظات دل انگیزه، که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان جذابه.

 

تماشای آنلاین کارتون زندگی یک حشره 1998 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

خشونت زیادی توی فیلم A Bug's Life 1998 دیده نمیشه ولی باید گفت یه سری حشرات و پرندگانی هست که ممکنه ترسناک به نظر برسن. و  برخی از شخصیت‌ ها به واسطه بارون یا آتیش، توی خطر میفتن. بخصوص فلیک، بارها بخاطر نجات کلونیش به خطر میفته و آسیب می‌بینه‌.

انیمیشن زندگی یک حشره در زمان خودش، پیشگامانه بود و بخاطر داستان سرایی، کیفیت انیمیشن و شخصیت های خاطره انگیزش، نقدهای زیادی دریافت کرد. این کلاسیک محبوب به قدری قشنگ تصویرسازی شده که بعضی وقتها یادتون میره که کامپیوتریه.

کارتون A Bug's Life 1998 مناسب کودکان 4 سال به بالاست. حتما این کارتون جذاب رو برای فرزندتون پخش کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم که کارتون Curious George: Cape Ahoy 2021 رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنید.