اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Curious George: Cape Ahoy 2021

دانلود کارتون Curious George: Cape Ahoy 2021 یا همون کارتون جورج کنجکاو: دماغه ایهوی که مناسب بچه‌ های بالای سه سال و با مدت زمان ۹۰ دقیقه‌ است. جدیدترین قسمت از این مجموعه محبوبه ، که سالهاست بچه های کوچولو رو به وجد آورده.

داستان انیمیشن جورج کنجکاو: دماغه ایهوی ۲۰۲۱ به این صورته که این بار جورج با دوست صمیمیش، تد، به مقصد مورد علاقه جورج برای تعطیلات میرن. اما وقتی به مقصد می رسن، ماجرا به سرعت تغییر میکنه. جورج و تد با موانعی روبرو میشن، که نیاز به کمک اونها داره‌‌. توی این مسیر، اونها با آدمای مختلفی آشنا می‌شن.

 

دانلود کارتون Curious George: Cape Ahoy 2021 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Curious George: Cape Ahoy 2021 درسته هیجان و اشتیاق جورج برای چیزای جدید بعضی‌ وقتها اونو به دردسر میندازه، اما عذرخواهی میکنه و دوست وفادارش تد هم صبوره و سریع اونو میبخشه. این میتونه الگویی مثبت برای بچه‌ها و والدین باشه.

کنجکاوی جورج باعث میشه، اون مدام دنبال یادگیری چیزای جدید باشه. با اینکه تد میخواد همه چیز رو اصولی پیش ببره، اینجا برای کمک به جورج باید خودش رو وفق بده. اون جورج رو به شدت دوست داره و میخواد بهش کمک کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جورج کنجکاو: دماغه ایهوی 2021 در وب سایت دوزبانه شو

فیلم جورج کنجکاو: دماغه ایهوی ، داستانی پر جنب و جوشیه که برای بچه‌ها لذت‌ بخشه. موسیقی و شخصیت‌ های دوست‌ داشتنی، که جورج در طول راه به اونها برمیخوره، به راحتی قابل دوست‌ داشتن و ریشه‌ یابیه. و مقدار شگفت‌ انگیزی از حقایق علمی هم توی فیلم وجود داره.

فیلم Curious George: Cape Ahoy 2021 برای کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و میتونین برای فرزند 3 سالتون پخشش کنین. همچنین پیشنهاد میکنیم کارتون Bob the Builder: The Legend of the Golden Hammer 2009 رو هم براش پخش کنین.

نظرات

مینا میرزایی
مینا میرزایی
سلام وقت بخیر لینک دانلود نیست ، میشه راهنمایی کنید؟
2 زبانه شو

درود پایین عنوان کارتون گزینه زرد رنگ "پخش به زبان انگلیسی" اونو بزنین وارد صفحه پخش میشین، در اون صفحه اگه خواستین آنلاین تماشا کنین که پخش میشه اگر خواستین دانلود کنین بالا سمت چپ گزینه "دانلود فایل " هست اونو بزنین دانلود میشه.