رده سنی
1
1 سال به بالا

دانلود کارتون Yakka Dee

دانلود کارتون Yakka Dee یا همون کارتون یاکادی محصول سال ۲۰۱۸ و مناسب بچه‌ های بالای یکساله. این کارتون روی یادگیری لغات کودکان تمرکز کرده.

توی هر قسمت از انیمیشن یاکادی ، شخصیت مهربون ما به اسم دی، میاد و یه کلمه ای رو به بچه‌ها یاد میده. اول هر قسمت، اون کلمه‌ای که قراره یاد بگیریم رو میگه (مثلا کتاب) و به بچه‌ ها فرصت میده تا بخونن و تکرارش کنن. 

دی همینطور کلماتی که باهاش ساخته میشه رو هم به بچه‌ ها یاد میده. (مثلا کتاب‌ خونه، کتاب‌ فروشی)‌. بعضی از بچه‌ ها ممکنه خجالتی باشن، یا از روی غرور نگن، اما دی بهشون فرصت دوباره ای برای تکرار کردن میده.

 

دانلود کارتون Yakka Dee زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با دیدن انیمیشن Yakka Dee ، بچه‌ ها ترغیب میشن تا کلمات رو تکرار کنن و بلند بلند بگن. از طریق تکرار و ریتم و قافیه، با توجه به رده سنیشون، این کلمات با کودکان کار میشه. 

بچه‌ ها می‌فهمن که آموختن میتونه باحال باشه. و کودکان مختلف ممکنه به صورت‌ های متفاوتی صحبت کنن.

دی و بچه‌ های توی کارتون، شخصیت و نژاد مختلفی دارن، همینطور بچه‌ های معلول هم توی سریال هستن. 

درمورد سختی یادگیری هم صحبت شده، چون وقت‌ هایی هستش که بچه‌ای تکرار یا گفتن کلمه‌ای براش سخت باشه، یا نسبت به گفتنش گارد داشته باشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون یاکادی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون یاکادی برای بچه‌ های بزرگتر شاید کمی خسته کننده به نظر برسه، اما یه راه کاملا عالی و کاربردی برای یادگیری کودکان خردساله. مخصوصا کودکانی که به زبون آوردن کلمات براشون سخت بوده. 

این سریال به خوبی روی هر کلمه‌ای که میگه، کار میکنه و با تکرار و تمرین اون رو به ذهن بچه‌ ها می‌سپاره. همچنین نشون میده که همه بچه‌ ها مثل هم نیستن و بعضیاشون به کمک نیاز دارن.

انیمیشن Yakka Dee مناسب کودکان 1 سال به بالاست. پس حتما این کارتون آموزنده رو برای فرزندتون پخش کنید و مطمئن باشید که شمارو در امر پرورش کودک دوزبانه، یاری میکنه. در کنارش میتونید کارتون Vocabulary With Fred And Fiona رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل آموزشی همدیگه در یادگیری کلمات باشن.