رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
نهال : مصمم باش، بزودی نتیجه رو میگیری
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Wishenpoof

دانلود کارتون Wishenpoof یا همون ویشن پوف محصول سال ۲۰۱۴ و مناسب کودکان بالای چهار ساله. 

این سریال جادویی، لذت کمک کردن به بقیه رو به کودکان یاد میده.

داستان کارتون ویشن پوف به این صورته که بیانکا قدرت این رو داره که آرزوهای خودش و اطرافیانش رو به واقعیت تبدیل کنه. فقط کافیه چوب جادوییش رو لمس کنه، اتاقش یهو تبدیل میشه به دنیایی زیر آب. 

فقط با لمس دست‌ هاش، می‌تونه دوست‌ هاشو خواننده حرفه‌ای بکنه. دوست صمیمیش همیشه توی این ماجراجویی‌ ها همراهشه و مامانش ازش حمایت میکنه.

 

دانلود کارتون Wishenpoof زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Wishenproof سرشار از پیام‌ های مثبت درمورد کمک کردن به بقیه و باور داشتن به خود هست. بیانکا می‌فهمه که هیچ مهارت جدیدی آسون به دست نمیاد، هرچیزی نیاز به تمرین و تمرین داره.

نمیشه منکر این شد که بیانکا الگوی بی‌نظیری برای بچه‌هاست. قدرت اون هرکسی رو به هرچی که می‌خواد می‌رسونه. 

این باعث میشه قدرت تخیل بچه‌ها رشد کنه. البته شخصیت بی‌ نقصی نیست و اشتباهاتی رو هم داره. اما می‌دونه که باید از اونها درس بگیره تا بهتر و بهتر بشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ویشن پوف در وب سایت دوزبانه شو

بطور خلاصه بخوایم بگیم، این کارتون تمام چیزی که بچه‌ها آرزشو دارن رو داره. حس ماجراجویی رو توی بچه‌ها افزایش میده و لذت کمک کردن و مراقب بقیه بودن رو به اونها یاد میده. و بخاطر حمایت و علاقه زیاد کودکان، قسمت‌ هاش پشت سر هم داره منتشر میشه.

همون طور که قبلا هم اشاره کردیم، انیمیشن ویشن پوف مخصوص کودکان 4 سال به بالا است، پس هنگام تهیه اون، این موضوع رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از کارتون Wishenpoof خوشش اومده، 2 زبانه شو توصیه میکنه در مسیر پرورش کودک 2 زبانه حتما کارتون Helen's Little School رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی همدیگه باشن.