اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Under the Boardwalk 2023

دانلود کارتون Under the Boardwalk 2023 ، یا به فارسی میشه کارتون زیر مسیر چوبی ، فیلمی محصول سال ۲۰۲۳ و مناسب کودکان بالای شش ساله. این فیلم که ۸۳ دقیقه‌ است، موزیکاله و ماجراهای خرچنگ‌ های توی ساحل رو دنبال میکنه.

داستان انیمیشن زیر مسیر چوبی ۲۰۲۳ توی ساحل جرسی اتفاق میفته، جایی که خرچنگ‌ های نرم‌شکم زندگی می‌کنن، اونها باید تابستون ساحلشون رو با بقیه شریک باشن. 

آرمن، آروم و بی‌ زبون و به قدری درون‌ گراست که دلش نمی‌خواد جا به جا بشه و صدفش رو عوض کنه. 

اوضاع بین موجودات ساکن و اونایی که تازه به ساحل اومدن سخت میشه، و آرمن و یه خرچنگ دیگه به اسم رامونا باهم درگیر میشن و امواج طوفانی، اونها رو از ساحل دور میکنه. 

 

دانلود کارتون Under the Boardwalk 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

همینطور که این دو شخصیت با هم همکاری می‌کنن تا پیش بقیه برگردن، ارتباطی رو با هم شکل میدن و راجع به خیلی چیزها با هم صحبت میکنن.

توی انیمیشن Under the Boardwalk 2023 بچه‌‌ها با تفاوت این خرچنگ‌ ها و همینطور ساحل نیوجرسی آشنا میشن. 

همچنین یاد میگیرن برای اینکه واقعا کسی رو بشناسی، باید فراتر از موقعیت و طبقه‌ اش بهش نگاه کنی. 

شخصیت‌ های این کارتون، ثابت میکنن که همه افراد در وجودشون شجاعت و تواضع رو دارن. و کار گروهی و دلسوزی به شدت اهمیت داره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون زیر مسیر چوبی 2023 در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت آرمن توی فیلم زیر مسیر چوبی ۲۰۲۳ اوایل ترسو و خجالتی هست، اما در نهایت شجاعتش رو نشون میده. از منطقه امن خودش خارج میشه و دوستاشو نجات میده. 

رامونا هم بعدا با آرمن مهربون تر میشه و ازش دفاع میکنه و با هم پیش بقیه برمیگردن. ویژگی‌ های همین شخصیت‌ هاست که اونها رو الگوی خوبی برای بچه‌ها میکنه.

فیلم Under the Boardwalk 2023 مناسب کودکان بالای 6 ساله. همچنین میتونین در کنارش، کارتون Luck 2022 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.