رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Tickety Toc

دانلود کارتون Tickety Toc ، یا شاید بین بچه‌ ها با اسم کارتون تیکتی تا‌ک معروف باشه، سال ۲۰۱۲ تولید شد. این سریال بچه‌ها رو با موضوع زمان آشنا می‌کنه.

داستان انیمیشن تیکتی تاک در مورد دنیاییه که توی ساعت قرار داره، جایی که دوقلوهایی به اسم تامی و تالولا ماجراجویی می‌کنن. توی دنیای اونها، ساختمون‌ ها به صورت پیانو هستن، و یه ساعت شیشه‌ای که زمان رو نشون میده. 

توی هر قسمت از این کارتون، این دوقلوها به ماجراجویی‌ هایی میرن، اما باید خیلی زود اونها رو راست و ریس کنن تا قبل از زمان مقرر شده ای، برای انجام کارهاشون برگردن.

 

دانلود کارتون Tickety Toc زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Tickety Toc بچه‌ها رو با مفهوم زمان آشنا می‌کنه. به این صورت که تامی و تالولا با دوستاشون وقت می‌گذرونن، اما در عین حال باید سعی کنن تعادل رو حفظ کنن و به موقع برای انجام کارهاشون برگردن. این درواقع به بچه‌ها اهمیت برنامه‌ ریزی رو یاد میده.

پیام‌ های مثبتی توی سریال تیکتی تاک وجود داره. 

می‌بینیم که شخصیت‌ های اصلی وقت خودشون رو بین بازی و مسئولیت‌ پذیری مدیریت می‌کنن. ماجراجویی‌ هایی که اونها انجام میدن، بهشون کمک می‌کنه تصمیمات مثبتی بگیرن، دوستان خوبی برای هم باشن و از طریق آزمون و خطا یاد بگیرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون تیکی تاک در وب سایت دوزبانه شو

دوقلوهای سریال Tickety Toc الگوهای مناسبی برای بچه‌ها هستن. اونها مشتاق کمک کردن به بقیه‌ هستن و اگر یه وقت مشکلی پیش اومد، آماده حل کردنش هستن. 

مفهوم زمان و مدیریت کردنش چیزیه که شاید کمتر توی انیمیشن‌ های دیگه بهش پرداخته شده، اما اینجا کودکان بهتر و کامل‌تر باهاش آشنا می‌شن.

در نظر داشته باشین که کارتون تیکی تاک مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست، که حتما موقع تهیه اون، این نکته رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از انیمیشن Tickety Toc خوشش اومده، 2 زبانه شو توصیه میکنیه که کارتون Miffy and Friends رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.