اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Thomas and Friends The Adventure Begins 2015

دانلود کارتون Thomas and Friends: The Adventure Begins 2015 ، این انیمیشن سینمایی محصول سال 2015 کشور انگلستان هست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن توماس و دوستان: ماجراجویی آغاز می شود 2015 میشناسن.

در طول پخش کارتون توماس و دوستان: ماجراجویی آغاز میشود 2015 فرزند شما میتونه به مدت 45 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

کارتون های سینمایی مثل کارتون توماس و دوستان ماجراجویی شروع میشه میتونن در کنار آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی، موضوعات جدیدی به کودک معرفی کنن و باعث ایجاد تنوع در کارتون بشن.

حتما سعی کنین اگه فرزندتون از تماشای کارتون های سریالی خسته میشه و دوست داره کارتون جدید براش پخش کنین، در این مواقع کارتون های سینمایی بهترین گزینه هستن.

 

دانلود کارتون Thomas and Friends The Adventure Begins 2015 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن توماس و دوستان: ماجراجویی آغاز میشود 2015 درباره توماس داستانمون هست که برای اولین بار به جزیره سادور میرسه.

حالا اون چیزهای جدیدی رو باید یاد بگیره و کلی باید ماجراجویی کنه تا بتونه بین همه قطارها و لوکوموتیوها اول بشه.

کارتون Thomas and Friends The Adventure Begins علاوه بر کمک به پرورش کودک دو زبانه ، بهش مفاهیم و مسائل جدیدی رو معرفی کنه.

در اولین قدم کودک با انواع قطارها و کارکرد اونها آشنا میشه ، که چطور کالاها و مسافرین جابجا میشن و همچنین با محل های پارک قطار و طرز اداره اونها آشنا میشه.

 

تماشای آنلاین کارتون توماس و دوستان: ماجراجویی آغاز می شود 2015 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کودک با مسئولیت پذیری آشنا میشه و یاد میگیره که چطور در جامعه مسئولیت پذیر باشه و کارهاش رو بخوبی و با کمک بقیه انجام بده.

انیمیشن Thomas and Friends: The Adventure Begins 2015 مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده که هنگام تهیه اش این نکته رو مورد توجه قرار بدین.

اگر فرزندتون از انیمیشن توماس و دوستان خوشش اومده دوزبانه شو حتما توصیه میکنه که کارتون Blues Clues & You رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

همچنین همیشه مد نظر داشته باشین که کارشناسان ما خوشحال میشن تا بتونن شما رو در این مسیر کمک کنن تا با کمک هم در زمینه پرورش کودک 2زبانه موفق بشیم.

نظرات

عاطفه سلامات
عاطفه سلامات
دانلود فايل زیپ رو هم بزاری.ممنون
2 زبانه شو

درود بر شما.

فیلم های سینمایی یدونه فایل بیشتر نیستن و براحتی میتونید بصورت تکی دانلودش کنید. اگر مشکلی در دانلود دارید، به پشتیبانی تیکت بزنید یا اینکه با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

Radman Roozgar
Radman Roozgar
نیست که کارتون؟!!
2 زبانه شو

روی دکمه " پخش به زبان انگلیسی " بزنید تا کارتون براتون پخش بشه.