اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
15
15 سال به بالا

دانلود کارتون The Tiger's Apprentice 2024

دانلود کارتون The Tiger's Apprentice 2024 ، که با اسم کارتون شاگرد ببر شناخته میشه، مناسب سنین بالای پانزده ساله و مدت زمان اون، ۹۹ دقیقه‌ است. این فیلم بر اساس کتاب داستانی برای نوجوانان ساخته شده.

داستان انیمیشن شاگرد ببر ۲۰۲۴ درمورد پسری چینی-آمریکایی به اسم تام لی هست، که متوجه میشه ابرقدرت داره‌. ببری به اسم هو ، که می‌تونه به انسان تبدیل بشه، به کمکش میاد و مربی‌اش میشه. تام باید از یه تخم ققنوسی محافظت کنه.

با توجه به رده سنی، خشونت شدیدی توی فیلم The Tiger's Apprentice 2024 وجود نداره. اما توی قسمت‌هایی از فیلم، مرگ یکی از شخصیت‌ ها رو توی انفجار داریم. همچنین صحنه‌ هایی از خرابی و توی خطر بودن هست.

 

دانلود کارتون The Tiger's Apprentice 2024 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

فیلم شاگرد ببر ۲۰۲۴ همینطور پیام‌ های مثبتی در مورد شجاعت، خانواده، وفاداری، کار گروهی و ترجیح عشق بر خشونت رو توی خودش داره‌. اینکه به جای مشت‌ هامون، با قلب و ذهنمون پیش بریم.

تقریبا میشه گفت نوجوانان می‌تونن از دیدن انیمیشن The Tiger's Apprentice 2024 لذت ببرن. این فیلم سعی کرده داستانی غنی از فرهنگی که ریشه در سنت‌ ها داره، با یه دید جدید و بروزتری درست کنه.

این انیمیشن مناسب سنین 15 سال و بالاتره، پس حتما به رده سنی این انیمیشن توجه داشته باشین. همچنین میتونین در کنارش، کارتون Rumble 2021 رو هم تماشا کنید.