اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا

دانلود کارتون The Super Mario Bros Movie 2023

دانلود کارتون The Super Mario Bros Movie 2023 ، که بچه ها اون, با اسم انیمیشن برادران سوپر ماریو میشناسن، محصول کشور آمریکاست.

مدت زمان پخش کارتون برادران سوپر ماریو در حدود 1 ساعت 32 دقیقه است، که در این مدت زمان فرزند شما قراره در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

نکته مهم اینه که تکرار رو در پخش لحاظ کنین تا بهترین نتیجه رو بگیرین و کارتون های سینمایی بهترین روش برای ایجاد تنوع برای کودک هست تا مسائل جدید هم بهش معرفی بشه.

 

دانلود کارتون The Super Mario Bros Movie 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون The Super Mario Bros Movie درباره سفر نجات ماریو و پرنسس هست که به سرزمین های قارچی سفر میکنن تا برادرش رو نجات بدن.

اونا قراره بعد از نجات برادرش، دنیا رو هم از دست موجودی خطرناک که همه جا رو به آتش میکشه نجات بدن.

کارتون برادران سوپر ماریو علاوه بر اینکه میتونه در پرورش کودک دو زبانه بهتون کمک کنه، میتونه برای کودک در رشد استعدادش بسیار مفید باشه.

یکی از نکات مثبت انیمیشن The Super Mario Bros Movie 2023 اینه که به کودک شجاعت، کار تیمی و استقامت رو آموزش میده.

همچنین در انیمیشن برادران سوپر ماریو بدلیل اینکه شخصیت اصلی مستقل و شجاع است و اجازه نمیده هیچ نظر منفی و مضری روی تصمیمش تاثیر بزاره. و وقتی پای هدفش وسط باشه از هیچ تلاشی دریغ نمیکنه که این ویژگی های مثبت ماریو میتونه الگوی آموزشی خیلی خوبی برای کودک باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون The Super Mario Bros Movie 2023 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن The Super Mario Bros Movie مخصوص کودکان 7 سال به بالا تولید شده، که حتما موقع تهیه کارتون این موضوع رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از کارتون برادران سوپر ماریو خوشش اومده، 2 زبانه شو به شما توصیه میکنه حتما کارتون  Carmen Sandiego رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

در آخر اگر سوالی یا مشکلی داشتین حتما با کارشناسان 2 زبانه شو مطرح کنین تا بتونن در زمینه آموزش زبان به کودک راهنماییتون کنن و ما هم در این هدف با شما سهیم باشیم.