رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون The Stinky and Dirty Show

دانلود کارتون The Stinky and Dirty Show ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن استینکی و درتی می‌شناسن، محصول سال 2015 کشور آمریکاو ایرلند هست.

کوچولوها این انیمیشن رو با عنوان انیمیشن کثیف و بد بو هم میشناسن.

کارتون استینکی و درتی در طول پخش خودش در 2 فصل منتشر شده است، که جمعا شامل 39 قسمت جذاب و آموزنده میشه.

هر قسمت از کارتون کثیف و بدبو در حدود 22 دقیقه است که در کل میشه گفت قراره فرزندتون رو به مدت 14 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون The Stinky and Dirty Show زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Stinky and Dirty Show درباره ماجراجویی های دوتا دوست ماشینی هستش که یکی ماشین زباله است و اونیکی بیل مکانیکی است.

زمانی که کارها به مشکل میخورن، شخصیت های داستانمون یه سوال میپرسن "چی میشد اگر ...؟" که با این سوال اونها به دنبال راه حل میگردن تا مشکل رو حل کنن.

که در این مسیر کودک شما هم با شخصیت ها همراه میشه تا با انجام کارهای مختلف مشکل رو حل کنن.

این کارتون علاوه بر اینکه میتونه با جملات و کلمات انگلیسی به کودک شما در زمینه پرورش کودک دو زبانه کمک کنه، میتونه اونو با مفاهیم و مسائل مهم هم آشنا کنه.

نکته اول اینکه کارتون استینکی و درتی به کودک، آزمون و خطا رو آموزش میده تا در مواقع نیاز و به مشکل خوردن، از طریق آزمون و خطا برای مشکل خودش راه حلی پیدا کنه.

همچنین به کودک نشون داده میشه که حل مشکل یه کار علمی نیست و زمان نیاز داره تا بشه براش راه حل پیدا کرد. 

 

تماشای آنلاین کارتون The Stinky and Dirty Show زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در هر آزمون و خطا که شخصیت های داستان انجام میدن، و مشکل حل نمیشه، یه چیز جدید یادمیگیرن که به موازات اون فرزند شما هم اونو یاد میگیره که در آینده قراره این موضوعات بسیار براش مفید باشن.

همچنین در این کارتون کار تیمی هم مورد تاکید سازندگان است و کودک یاد میگیره چطور با گروه خودش رو هماهنگ کنه تا کارها درست پیش برن.

کارتون The Stinky and Dirty Show مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده، پس اگر فرزندتون 3 سالش شده حتما این کارتون رو براش تهیه کنین.

درصورتی که فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، 2زبانه شو توصیه میکنه کارتون Sarah and Duck رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

ممکنه در مسیر پرورش کودک چند زبانه گاهی براتون سوال پیش بیاد و دچار مشکل بشین یا دلسرد بشین، در این گونه مواقع حتما سعی کنین از راهنمایی های مشاورین 2زبانه شو استفاده کنین تا بتونین در این مسیر موفق باشین.