اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون The Rocketeer

دانلود کارتون The Rocketeer ، این کارتون که بچه ها اون رو با اسم کارتون در آرزوی پرواز میشناسن ، یه کارتون  جذاب و آموزنده برای بچه های بالای 4 ساله ، که در سال 2019 در کشور آمریکا تولید و پخش شد. انیمیشن در آرزوی پرواز بمدت 1 سال پخش شد ، که در طول این مدت در 1 فصل 22 قسمتی تولید شد. هر قسمت از این انیمیشن به 2 بخش مختلف تقسیم میشه و میشه گفت هر قسمت ازش تقریبا 22 دقیقه زمان داره. با تماشای کارتون The Rocketeer فرزند شما به مدت 8 ساعت در معرض مستقیم آموزش زبان انگلیسی قرار خواهد گرفت ، که در نتیجه بعد از مدتی با تماشای این کارتون و کارتون های دیگه ، میتونه بصورت غیر مستقیم زبان انگلیسی رو یاد بگیره.

 

دانلود کارتون The Rocketeer زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Rocketeer درباره دختری 7 ساله است که میفهمه قراره تبدیل به یه ابرقهرمان بشه و میتونه پرواز کنه. کیت 7 سالمون در شهر هاگزویل زندگی میکنه و از این به بعد قراره از شهروندان این شهر محافظت کنه. دوستش تش و چند تا دوست دیگه هم همراهیش میکنن تا در ماجراجویی هاش موفق باشه. کارتون در آرزوی پرواز میتونه هم الگوی خوبی برای آموزش کودکان باشه و هم در زمینه  آموزش زبان انگلیسی موفق عمل کنه. جملات و لغات بکار رفته در طول کارتون ، میتونن آموزش غیرمستقیم مناسبی رو به کودک بدن ، تا بتونه استفاده از کلمات در شرایط مختلف با لحجه نیتیو رو یاد بگیره. و همچنین اینکه انیمیشن The Rocketeer با شخصیت اصلی مهربانی که داره و اینکه مدام در حال کمک به مردمه ، حس صمیمیت و کمک رو در کودک شما تقویت میکنه ، تا نسبت به همنوع خودش بی تفاوت نباشه و همچنین صداقت شخصیت اصلی داستان میتونه تاثیر مثبت زیادی رو روی کودک بزاره.

 

تماشای آنلاین کارتون The Rocketeer زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

پس با پخش کارتون در آرزو پرواز هم در زمینه پرورش کودک دوزبانه موفق خواهید بود و هم اینکه باعث خواهید شد که حس صداقت و کمک به همنوع در فرزندتون تقویت بشه. همونطور که با هم اشاره کردیم کارتون The Rocketeer برای کودکان سنین 4 سال به بالا مناسبه و اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد ، حتما توصیه میکنیم کارتون Bubble Guppies رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگر باشن. درصورتی که در هر مقطع از مسیر پرورش کودک 2 زبانه دچار مشکل شدید یا سوالی برای شما پیش آمد ، حتما با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.