اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
8
8 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • Specials

دانلود کارتون The Powerpuff Girls 2016

دانلود کارتون The Powerpuff Girls 2016  ، یک انیمیشن سریالی فوق العاده زیبا که بچه ها اون رو با اسم های مختلفی مثل انیمیشن دختران قدرتمند، انیمیشن دختران قهرمان و انیمیشن پف پفی ها میشناسن.

کارتون دختران قدرتمند ، 2 سری داره که یکی در سال 1998 و دیگری در سال 2016 تولید شده، و این کارتون محصول سال 2016 است. سری قبلی این کارتون رو میتونین در 2 زبانه شو دانلود کنین.

کارتون پف پفی ها در طول پخشش در 3 فصل تولید شده، که شامل قسمت های ویژه کوتاه و بلند هم میشه، و سر جمع شامل 119 قسمت میشه.

در کارتون دختران قهرمان ، فرزند شما قراره بیش از 24 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره تا شما بتونین در پرورش کودک دوزبانه خوب عمل کنین. 

 

دانلود کارتون The Powerpuff Girls 2016 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در داستان کارتون The Powerpuff Girls ، سه قهرمان اصلی داستان بلوسام، بابلز و باترکاپ برگشته اند تا بار دیگه جلوی افراد شرور رو بگیرن و دنیا رو آروم کنن.

برخلاف سری اصلی انیمیشن پف پفی ها ، این سری بیشتر روی خود شخصیت های اصلی، کارها و رفتار های اونها تمرکز کرده تا قدرت آموزشی کارتون رو افزایش بده.

انیمیشن دختران قهرمان علاوه بر اینکه میتونه شما رو در آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم یاری کنه، نکات آموزشی بسیار خوبی هم درش نهفته است.

شخصیت های انیمیشن دختران قدرتمند با هم فرق دارن و این باعث میشه دائم اختلاف نظر داشته باشن. اما اونها همیشه یه راهی پیدا میکنن که اختلافاتشون رو حل کنن و به یه راه حل برسن.

این موضوع در کارتون به کودک آموزش میده علاوه بر وجود اختلاف ها، چطور اونها رو حل کنه و کارش رو پیش ببره.

که در ادامه این موضوع باعث میشه کودک کارتیمی رو یاد بگیره و بدونه چطور میتونه در کار تیمی موفق تر عمل کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون The Powerpuff Girls زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر این کودک در این کارتون یاد میگیره چطور از توانایی های خودش و بقیه استفاده کنه تا در کار تیمی موفق تر از همیشه عمل کنه.

کارتون The Powerpuff Girls 2016 مناسب سنین 8 سال به بالا است، پس حتما در تهیه کارتون این نکته رو مد نظر قرار بدین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده حتما توصیه میکنیم سری قبلی این کارتون یعنی کارتون The Puwerpuf Girls 1998 رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

در پایان هم اگر درباره این کارتون یا روش های آموزشی سوالی داشتین، کارشناسان ما همیشه هستن تا پاسخگوی شماعزیزان باشن و راهنماییتون کنن تا در زمینه پرورش کودک چند زبانه موفق عمل کنین.