اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون The Ollie & Moon Show

دانلود کارتون The Ollie & Moon Show ، یا همون کارتون اولی و مون ، مجموعه تلویزیونی انیمیشنیه که برای کودکان خردسال ساخته شده. 

این سریال بر اساس کتابی به همین اسم، که اثر دایان کردنسور هست ساخته شده. این اقتباس تلویزیونی، سال ۲۰۱۷ برای اولین بار پخش شد و مناسب کودکان بالای چهار ساله.

انیمیشن اولی و مون ماجراهای دو دوست صمیمی به اسم اولی و مون رو دنبال میکنه، که باهمدیگه به دور دنیا سفر می‌کنن و کشورها و فرهنگ‌ های مختلف رو کشف میکنن. 

 

دانلود کارتون The Ollie & Moon Show زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اولی یه گربه کنجکاو و تخیلیه، و مون یه جغد خوش بین و ماجراجو هست. هر قسمت از انیمیشن The Ollie & Moon Show اونها رو به مقصد جدیدی میبره. 

اونها که با آداب و رسوم محلی رو به رو میشن، دوستان جدیدی پیدا میکنن و با سنت های متنوع مکان هایی که بازدید می کنن، آشنا میشن.

سریال The Ollie & Moon Show روی مضامین دوستی، تفاهم فرهنگی و کنجکاوی تاکید داره. هدفش آشنایی بچه‌ ها با جغرافیا، تنوع و لذت یادگیری در مورد فرهنگ های مختلفه. 

این سریال نگرش باز، همدلی و قدردانی از دیدگاه های جهانی رو تشویق میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اولی و مون در وب سایت دوزبانه شو

سبک انیمیشن اولی و مون پر جنب و جوش و رنگارنگه، شخصیت های عجیب و غریب و داستان سرایی جذابی داره. قسمت‌ ها معمولاً سبک هستن و روایت‌ های ساده و در عین حال جذابی دارن، که باعث میشه برای کودکان خردسال مناسب باشه.

کارتون The Ollie & Moon Show مناسب کودکان بالای 4 ساله. همچنین در کنارش میتونین کارتون Pinky Dinky Doo رو هم برای فرزندتون پخش کنید.