اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون The New Adventures of Lassie

دانلود کارتون The New Adventures of Lassie ، یا شاید بچه‌ ها اون رو به اسم کارتون ماجراهای جدید لسی یا اینکه کارتون لسی بشناسن، محصول سال ۲۰۱۴ هست و مخاطبش کودکان بالای پنج ساله. شخصیت اصلی این سریال، به شدت معروفه و در سال ۱۹۴۰ ساخته شده بود.

انیمیشن ماجراهای جدید لسی ، حول محور دختر ده ساله‌ای به اسم زوئی و سگ وفادارش لسی می‌چرخه. پدر و مادر زوئی دامپزشک هستن. اونها مسئولیت پذیر و مهربونن. 

زوئی معمولا به حرفشون گوش نمیده، البته این در مواقعی هست که کسی به کمک نیاز داره و اون خودشو می‌رسونه. زوئی و لسی با هم از چالش ها و موقعیت های مختلف عبور می کنن، که اغلب شامل کمک به دیگران و حل مشکلات جامعه‌ اشون میشه.

 

دانلود کارتون The New Adventures of Lassie زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن The New Adventures of Lassie روی پیوند قوی بین زوئی و لسی تأکید می کنه و ارزش های دوستی، شجاعت و شفقت رو برجسته می کنه. 

لسی به عنوان یه سگ باهوش و مدبر به تصویر کشیده میشه که اغلب به کمک افراد نیازمند میاد و نقشی محوری در حل و فصل درگیری ها یا جلوگیری از حوادث بازی می کنه. هروقت احساس خطر کنه، تلاشش رو می‌کنه تا از افرادی که دوستشون داره مراقبت کنه.

در رابطه با خشونت توی کارتون ماجراجویی‌ های تازه لسی بخوایم صحبت کنیم، صحنه‌ هایی از سوختن جنگل، بهمن و یه سری اتفاقات طبیعی دیگه رو داریم. در مورد آسیب دیدن حیوانات صحبت شده و یه اشاره ناچیزی به مرگ یه پدر یا مادر شده‌.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ماجراهای جدید لسی در وب سایت دوزبانه شو

در حالی که داستان‌ ها و قسمت‌ های خاص سریال The New Adventures of Lassie ممکنه متفاوت باشن، موضوع کلی مجموعه لسی با تکرارهای قبلی شخصیت سازگاره. همچنان رابطه بین کودک و سگ رو به خوبی نشون میده. 

روی ویژگی های پایدار وفاداری، شجاعت و اهمیت ایستادگی برای اون چیزی که درسته ، تمرکز داره.

انیمیشن The New Adventures of Lassie مناسب کودکان 5 سال به بالاست و میتونه کارتون جذابی برای فرزندتون باشه. در کنارش کارتون های دیگه ای هم هست که میتونین برای فرزندتون پخش کنین. پیشنهاد ما کارتون Ridley Jones هستش.