اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون The Muppets Mayhem

دانلود کارتون The Muppets Mayhem ، این انیمیشن سریالی که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن ضرب و شتم ماپت ها میشناسنش، محصول سال 2023 کشور آمریکاست.

کارتون ضرب و شتم ماپت ها تاکنون در 1 فصل تولید شده، که جمعا شامل 10 قسمت جذاب و آموزشی است.

کارتون The Muppets Mayhem میتونه فرزند شما رو به به مدت 3 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده، تا بتونه بصورت غیرمستقیم زبان رو یاد بگیره.

 

دانلود کارتون The Muppets Mayhem زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون ضرب و شتم ماپت ها درباره ماپت های بامزه است که اینبار یه گروه موسیقی درست کردن و قصد دارن اولین آلبوم خودشون رو بسازن و منتشرش کنن.

حالا در انیمیشن The Muppets Mayhem ، ماپت ها با چالش های جدیدی روبرو هستن که با کمک نورا باهاشون روبرو میشن و یکی پس از دیگری از پسشون برمیان.

کارتون ضرب و شتم ماپت ها علاوه بر اینکه میتونه در پرورش کودک دو زبانه به کودک شما کمک کنه، میتونه مفاهیم زیادی رو هم به کودک آموزش بده، که در آینده در موفقیتش بهش کمک کنن.

در کارتون The Muppets Mayhem خلاقیت به شکلی عالی به تصویر کشیده شده، تا کودک رو تشویق کنه، که در کارها از خودش خلاقیت نشون بده.

همچنین انیمیشن ماپت ها روی کار تیمی هم تمرکز کرده و بصورت غیر مستقیم به کودک یاد میده که چطور در کار تیمی با بقیه اعضاء گروه هماهنگ بشه.

 

تماشای آنلاین کارتون The Muppets Mayhem زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین شخصیت های اصلی کارتون The Muppets Mayhem در کار خود جدی هستن و سعی میکنن به هر نحوی که شده، از پس چالش ها بر بیان، و این الگوی مناسبی برای تشویق کودک به مسمم بودن در انجام کارهاست.

کارتون ماپت ها برای کودکان 8 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده بندی سنی هست پس هنگام تهیه این موضوع رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون The Muppets Mayhem خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم کارتون The Cuphead Show رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در آخر باز هم میگیم که کار پرورش کودک چند زبانه بسیار دشواره و بدون کمک و راهنمایی یک مشاور، موفقیت در اون کمی سخته. پس هر موقع سوالی داشتین، مشاورین 2 زبانه شو هستن تا راهنماییتون کنن.